*** PLEASE DO NOT TOUCH AGAIN THE FOLLOWING CODE !!!! ***

Bodø

50° År 1969-2019

Svømmeklubb

...bli med oss!
Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Mon 17 May
kl 15:40 - 18:40
Gruppe 1U
Mon 17 May
kl 15:40 - 18:40
Gruppe 1 & NM
Mon 17 May
kl 15:50 - 18:10
Gruppe 2
Mon 17 May
kl 16:20 - 18:10
Gruppe 3
Mon 17 May
kl 17:40 - 18:50
Gruppe 4
Mon 17 May
kl 17:50 - 19:00
Gruppe 5
Tue 18 May
kl 15:40 - 17:50
Gruppe 1U
Tue 18 May
kl 15:40 - 17:50
Gruppe 1U
Tue 18 May
kl 15:40 - 17:50
Gruppe 1U
Tue 18 May
kl 15:40 - 18:00
Gruppe 1 & NM
Tue 18 May
kl 15:40 - 18:00
Gruppe 1 & NM
Tue 18 May
kl 15:40 - 18:00
Gruppe 1 & NM
Tue 18 May
kl 15:50 - 17:50
Gruppe 2
Tue 18 May
kl 16:20 - 18:00
Gruppe 3
Wed 19 May
kl 15:40 - 18:20
Gruppe 1 & NM
Wed 19 May
kl 15:40 - 18:20
Gruppe 1U
Wed 19 May
kl 15:40 - 18:20
Gruppe 1 & NM
Wed 19 May
kl 15:40 - 18:20
Gruppe 1 & NM
Wed 19 May
kl 15:40 - 18:20
Gruppe 1U
Wed 19 May
kl 15:40 - 18:20
Gruppe 1U
Wed 19 May
kl 15:50 - 18:10
Gruppe 2
Wed 19 May
kl 17:50 - 19:00
Gruppe 5
Thu 20 May
kl 16:00 - 18:00
Gruppe 3
Thu 20 May
kl 16:00 - 18:00
Gruppe 3
Thu 20 May
kl 16:00 - 18:00
Gruppe 3
Thu 20 May
kl 16:20 - 18:10
Gruppe 4
Thu 20 May
kl 19:30 - 21:00
Masters
Fri 21 May
kl 15:40 - 18:00
Gruppe 1 & NM
Fri 21 May
kl 15:40 - 18:00
Gruppe 1U
Fri 21 May
kl 15:40 - 18:00
Gruppe 1 & NM
Fri 21 May
kl 15:40 - 18:00
Gruppe 1U
Fri 21 May
kl 15:40 - 18:00
Gruppe 1 & NM
Fri 21 May
kl 15:40 - 18:00
Gruppe 1U
Fri 21 May
kl 15:50 - 18:10
Gruppe 2
Fri 21 May
kl 15:50 - 18:10
Gruppe 2
Fri 21 May
kl 15:50 - 18:10
Gruppe 2
Sat 22 May
kl 07:45 - 12:00
Gruppe 1U
Sat 22 May
kl 07:45 - 12:00
Gruppe 1 & NM
Sat 22 May
kl 08:00 - 10:00
Masters
Mon 24 May
kl 15:40 - 18:40
Gruppe 1U
Mon 24 May
kl 15:40 - 18:40
Gruppe 1 & NM
Mon 24 May
kl 15:50 - 18:10
Gruppe 2
Mon 24 May
kl 16:20 - 18:10
Gruppe 3
Mon 24 May
kl 17:40 - 18:50
Gruppe 4
Mon 24 May
kl 17:50 - 19:00
Gruppe 5
Tue 25 May
kl 15:40 - 17:50
Gruppe 1U
Tue 25 May
kl 15:40 - 17:50
Gruppe 1U
Tue 25 May
kl 15:40 - 17:50
Gruppe 1U
Tue 25 May
kl 15:40 - 18:00
Gruppe 1 & NM
Tue 25 May
kl 15:40 - 18:00
Gruppe 1 & NM
Tue 25 May
kl 15:40 - 18:00
Gruppe 1 & NM
Tue 25 May
kl 15:50 - 17:50
Gruppe 2
Tue 25 May
kl 16:20 - 18:00
Gruppe 3
Wed 26 May
kl 15:40 - 18:20
Gruppe 1 & NM
Wed 26 May
kl 15:40 - 18:20
Gruppe 1U
Wed 26 May
kl 15:40 - 18:20
Gruppe 1 & NM
Wed 26 May
kl 15:40 - 18:20
Gruppe 1 & NM
Wed 26 May
kl 15:40 - 18:20
Gruppe 1U
Wed 26 May
kl 15:40 - 18:20
Gruppe 1U
Wed 26 May
kl 15:50 - 18:10
Gruppe 2
Wed 26 May
kl 17:50 - 19:00
Gruppe 5
Thu 27 May
kl 16:00 - 18:00
Gruppe 3
Thu 27 May
kl 16:00 - 18:00
Gruppe 3
Thu 27 May
kl 16:00 - 18:00
Gruppe 3
Thu 27 May
kl 16:20 - 18:10
Gruppe 4
Thu 27 May
kl 19:30 - 21:00
Masters
Fri 28 May
kl 15:40 - 18:00
Gruppe 1 & NM
Fri 28 May
kl 15:40 - 18:00
Gruppe 1U
Fri 28 May
kl 15:40 - 18:00
Gruppe 1 & NM
Fri 28 May
kl 15:40 - 18:00
Gruppe 1U
Fri 28 May
kl 15:40 - 18:00
Gruppe 1 & NM
Fri 28 May
kl 15:40 - 18:00
Gruppe 1U
Fri 28 May
kl 15:50 - 18:10
Gruppe 2
Fri 28 May
kl 15:50 - 18:10
Gruppe 2
Fri 28 May
kl 15:50 - 18:10
Gruppe 2
Sat 29 May
kl 07:45 - 12:00
Gruppe 1U
Sat 29 May
kl 07:45 - 12:00
Gruppe 1 & NM
Sat 29 May
kl 08:00 - 10:00
Masters
Mon 31 May
kl 15:40 - 18:40
Gruppe 1U
Mon 31 May
kl 15:40 - 18:40
Gruppe 1 & NM
Mon 31 May
kl 15:50 - 18:10
Gruppe 2
Mon 31 May
kl 16:20 - 18:10
Gruppe 3
Mon 31 May
kl 17:40 - 18:50
Gruppe 4
Mon 31 May
kl 17:50 - 19:00
Gruppe 5
Tue 1 Jun
kl 15:40 - 17:50
Gruppe 1U
Tue 1 Jun
kl 15:40 - 17:50
Gruppe 1U
Tue 1 Jun
kl 15:40 - 17:50
Gruppe 1U
Tue 1 Jun
kl 15:40 - 18:00
Gruppe 1 & NM
Tue 1 Jun
kl 15:40 - 18:00
Gruppe 1 & NM
Tue 1 Jun
kl 15:40 - 18:00
Gruppe 1 & NM
Tue 1 Jun
kl 15:50 - 17:50
Gruppe 2
Tue 1 Jun
kl 16:20 - 18:00
Gruppe 3
Wed 2 Jun
kl 15:40 - 18:20
Gruppe 1U
Wed 2 Jun
kl 15:40 - 18:20
Gruppe 1 & NM
Wed 2 Jun
kl 15:40 - 18:20
Gruppe 1U
Wed 2 Jun
kl 15:40 - 18:20
Gruppe 1 & NM
Wed 2 Jun
kl 15:40 - 18:20
Gruppe 1U
Wed 2 Jun
kl 15:40 - 18:20
Gruppe 1 & NM
Wed 2 Jun
kl 15:50 - 18:10
Gruppe 2
Wed 2 Jun
kl 17:50 - 19:00
Gruppe 5
Thu 3 Jun
kl 16:00 - 18:00
Gruppe 3
Thu 3 Jun
kl 16:00 - 18:00
Gruppe 3
Thu 3 Jun
kl 16:00 - 18:00
Gruppe 3
Thu 3 Jun
kl 16:20 - 18:10
Gruppe 4
Thu 3 Jun
kl 19:30 - 21:00
Masters
Fri 4 Jun
kl 15:40 - 18:00
Gruppe 1 & NM
Fri 4 Jun
kl 15:40 - 18:00
Gruppe 1U
Fri 4 Jun
kl 15:40 - 18:00
Gruppe 1 & NM
Fri 4 Jun
kl 15:40 - 18:00
Gruppe 1U
Fri 4 Jun
kl 15:40 - 18:00
Gruppe 1 & NM
Fri 4 Jun
kl 15:40 - 18:00
Gruppe 1U
Fri 4 Jun
kl 15:50 - 18:10
Gruppe 2
Fri 4 Jun
kl 15:50 - 18:10
Gruppe 2
Fri 4 Jun
kl 15:50 - 18:10
Gruppe 2
Sat 5 Jun
kl 07:45 - 12:00
Gruppe 1 & NM
Sat 5 Jun
kl 07:45 - 12:00
Gruppe 1U
Sat 5 Jun
kl 08:00 - 10:00
Masters
Mon 7 Jun
kl 15:40 - 18:40
Gruppe 1 & NM
Mon 7 Jun
kl 15:40 - 18:40
Gruppe 1U
Mon 7 Jun
kl 15:50 - 18:10
Gruppe 2
Mon 7 Jun
kl 16:20 - 18:10
Gruppe 3
Mon 7 Jun
kl 17:40 - 18:50
Gruppe 4
Mon 7 Jun
kl 17:50 - 19:00
Gruppe 5
Tue 8 Jun
kl 15:40 - 17:50
Gruppe 1U
Tue 8 Jun
kl 15:40 - 17:50
Gruppe 1U
Tue 8 Jun
kl 15:40 - 17:50
Gruppe 1U
Tue 8 Jun
kl 15:40 - 18:00
Gruppe 1 & NM
Tue 8 Jun
kl 15:40 - 18:00
Gruppe 1 & NM
Tue 8 Jun
kl 15:40 - 18:00
Gruppe 1 & NM
Tue 8 Jun
kl 15:50 - 17:50
Gruppe 2
Tue 8 Jun
kl 16:20 - 18:00
Gruppe 3
Wed 9 Jun
kl 15:40 - 18:20
Gruppe 1U
Wed 9 Jun
kl 15:40 - 18:20
Gruppe 1 & NM
Wed 9 Jun
kl 15:40 - 18:20
Gruppe 1U
Wed 9 Jun
kl 15:40 - 18:20
Gruppe 1 & NM
Wed 9 Jun
kl 15:40 - 18:20
Gruppe 1U
Wed 9 Jun
kl 15:40 - 18:20
Gruppe 1 & NM
Wed 9 Jun
kl 15:50 - 18:10
Gruppe 2
Wed 9 Jun
kl 17:50 - 19:00
Gruppe 5
Thu 10 Jun
kl 16:00 - 18:00
Gruppe 3
Thu 10 Jun
kl 16:00 - 18:00
Gruppe 3
Thu 10 Jun
kl 16:00 - 18:00
Gruppe 3
Thu 10 Jun
kl 16:20 - 18:10
Gruppe 4
Thu 10 Jun
kl 19:30 - 21:00
Masters
Fri 11 Jun
kl 15:40 - 18:00
Gruppe 1 & NM
Fri 11 Jun
kl 15:40 - 18:00
Gruppe 1U
Fri 11 Jun
kl 15:40 - 18:00
Gruppe 1 & NM
Fri 11 Jun
kl 15:40 - 18:00
Gruppe 1U
Fri 11 Jun
kl 15:40 - 18:00
Gruppe 1 & NM
Fri 11 Jun
kl 15:40 - 18:00
Gruppe 1U
Fri 11 Jun
kl 15:50 - 18:10
Gruppe 2
Fri 11 Jun
kl 15:50 - 18:10
Gruppe 2
Fri 11 Jun
kl 15:50 - 18:10
Gruppe 2
Sat 12 Jun
kl 07:45 - 12:00
Gruppe 1 & NM
Sat 12 Jun
kl 07:45 - 12:00
Gruppe 1U
Sat 12 Jun
kl 08:00 - 10:00
Masters
Mon 14 Jun
kl 15:40 - 18:40
Gruppe 1 & NM
Mon 14 Jun
kl 15:40 - 18:40
Gruppe 1U
Mon 14 Jun
kl 15:50 - 18:10
Gruppe 2
Mon 14 Jun
kl 16:20 - 18:10
Gruppe 3
Mon 14 Jun
kl 17:40 - 18:50
Gruppe 4
Mon 14 Jun
kl 17:50 - 19:00
Gruppe 5
Tue 15 Jun
kl 15:40 - 17:50
Gruppe 1U
Tue 15 Jun
kl 15:40 - 17:50
Gruppe 1U
Tue 15 Jun
kl 15:40 - 17:50
Gruppe 1U
Tue 15 Jun
kl 15:40 - 18:00
Gruppe 1 & NM
Tue 15 Jun
kl 15:40 - 18:00
Gruppe 1 & NM
Tue 15 Jun
kl 15:40 - 18:00
Gruppe 1 & NM
Tue 15 Jun
kl 15:50 - 17:50
Gruppe 2
Tue 15 Jun
kl 16:20 - 18:00
Gruppe 3
Wed 16 Jun
kl 15:40 - 18:20
Gruppe 1 & NM
Wed 16 Jun
kl 15:40 - 18:20
Gruppe 1U
Wed 16 Jun
kl 15:40 - 18:20
Gruppe 1 & NM
Wed 16 Jun
kl 15:40 - 18:20
Gruppe 1U
Wed 16 Jun
kl 15:40 - 18:20
Gruppe 1 & NM
Wed 16 Jun
kl 15:40 - 18:20
Gruppe 1U
Wed 16 Jun
kl 17:50 - 19:00
Gruppe 5
Thu 17 Jun
kl 16:00 - 18:00
Gruppe 3
Thu 17 Jun
kl 16:00 - 18:00
Gruppe 3
Thu 17 Jun
kl 16:00 - 18:00
Gruppe 3
Thu 17 Jun
kl 16:20 - 18:10
Gruppe 4
Sat 19 Jun
kl 07:45 - 12:00
Gruppe 1 & NM
Sat 19 Jun
kl 07:45 - 12:00
Gruppe 1U
Sat 19 Jun
kl 08:00 - 10:00
Masters
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Sat 26 Dec 2020
kl 09:00 - 12:00
Juletrening Gr.1U, 1 & NM
  Les mer  
Fri 25 Dec 2020
kl 09:00 - 12:00
Juletrening Gr.1U, 1 & NM
  Les mer  
Thu 24 Dec 2020
kl 09:00 - 11:00
Juletrening Gr.3 & 2
  Les mer  
Thu 24 Dec 2020
kl 09:00 - 11:00
Juletrening Gr.3 & 2
  Les mer  
Thu 24 Dec 2020
kl 09:00 - 11:00
Juletrening Gr.1U, 1 & NM
  Les mer  
Wed 23 Dec 2020
kl 09:00 - 12:00
Juletrening Gr.1U, 1 & NM
  Les mer  
Tue 22 Dec 2020
kl 10:00 - 12:00
Juletrening Gr.3 & 2
  Les mer  
Tue 22 Dec 2020
kl 10:00 - 12:00
Juletrening Gr.3 & 2
  Les mer  
Tue 22 Dec 2020
kl 09:00 - 12:00
Juletrening Gr.1U, 1 & NM
  Les mer  
Mon 21 Dec 2020
kl 09:00 - 12:00
Juletrening Gr.1U, 1 & NM
  Les mer  
Sun 20 Dec 2020
kl 10:00 - 12:00
Juletrening Gr.3 & 2
  Les mer  
Sun 20 Dec 2020
kl 10:00 - 12:00
Juletrening Gr.3 & 2
  Les mer  
Sun 20 Dec 2020
kl 09:00 - 12:00
Juletrening Gr.1U, 1 & NM
  Les mer  
Sat 19 Dec 2020
kl 09:00 - 12:00
Juletrening Gr.1U, 1 & NM
  Les mer  
Fri 18 Dec 2020
kl 15:50 - 18:10
Gruppe 2
  Les mer  
Fri 18 Dec 2020
kl 15:50 - 18:10
Gruppe 2
  Les mer  
Fri 18 Dec 2020
kl 15:50 - 18:10
Gruppe 2
  Les mer  
Fri 18 Dec 2020
kl 15:40 - 18:00
Gruppe 1 & NM
  Les mer  
Fri 18 Dec 2020
kl 15:40 - 18:00
Gruppe 1U
  Les mer  
Fri 18 Dec 2020
kl 15:40 - 18:00
Gruppe 1 & NM
  Les mer  
Fri 18 Dec 2020
kl 15:40 - 18:00
Gruppe 1U
  Les mer  
Fri 18 Dec 2020
kl 15:40 - 18:00
Gruppe 1 & NM
  Les mer  
Fri 18 Dec 2020
kl 15:40 - 18:00
Gruppe 1U
  Les mer  
Thu 17 Dec 2020
kl 19:30 - 21:00
Masters
  Les mer  
Thu 17 Dec 2020
kl 16:20 - 18:10
Gruppe 4
  Les mer  
Thu 17 Dec 2020
kl 16:00 - 18:00
Gruppe 3
  Les mer  
Thu 17 Dec 2020
kl 16:00 - 18:00
Gruppe 3
  Les mer  
Thu 17 Dec 2020
kl 16:00 - 18:00
Gruppe 3
  Les mer  
Wed 16 Dec 2020
kl 17:50 - 19:00
Gruppe 5
  Les mer  
Wed 16 Dec 2020
kl 15:50 - 18:10
Gruppe 2
  Les mer  
Wed 16 Dec 2020
kl 15:40 - 18:20
Gruppe 1 & NM
  Les mer  
Wed 16 Dec 2020
kl 15:40 - 18:20
Gruppe 1U
  Les mer  
Wed 16 Dec 2020
kl 15:40 - 18:20
Gruppe 1 & NM
  Les mer  
Wed 16 Dec 2020
kl 15:40 - 18:20
Gruppe 1U
  Les mer  
Wed 16 Dec 2020
kl 15:40 - 18:20
Gruppe 1U
  Les mer  
Wed 16 Dec 2020
kl 15:40 - 18:20
Gruppe 1 & NM
  Les mer  
Tue 15 Dec 2020
kl 16:20 - 18:00
Gruppe 3
  Les mer  
Tue 15 Dec 2020
kl 15:50 - 17:50
Gruppe 2
  Les mer  
Tue 15 Dec 2020
kl 15:40 - 17:50
Gruppe 1U
  Les mer  
Tue 15 Dec 2020
kl 15:40 - 17:50
Gruppe 1U
  Les mer  
Tue 15 Dec 2020
kl 15:40 - 17:50
Gruppe 1U
  Les mer  
Tue 15 Dec 2020
kl 15:40 - 18:00
Gruppe 1 & NM
  Les mer  
Tue 15 Dec 2020
kl 15:40 - 18:00
Gruppe 1 & NM
  Les mer  
Tue 15 Dec 2020
kl 15:40 - 18:00
Gruppe 1 & NM
  Les mer  
Mon 14 Dec 2020
kl 17:50 - 19:00
Gruppe 5
  Les mer  
Mon 14 Dec 2020
kl 17:40 - 18:50
Gruppe 4
  Les mer  
Mon 14 Dec 2020
kl 16:20 - 18:10
Gruppe 3
  Les mer  
Mon 14 Dec 2020
kl 15:50 - 18:10
Gruppe 2
  Les mer  
Mon 14 Dec 2020
kl 15:40 - 18:40
Gruppe 1U
  Les mer  
Mon 14 Dec 2020
kl 15:40 - 18:40
Gruppe 1 & NM
  Les mer  
Sat 12 Dec 2020
kl 08:00 - 10:00
Masters
  Les mer  
Sat 12 Dec 2020
kl 07:45 - 12:00
Gruppe 1 & NM
  Les mer  
Sat 12 Dec 2020
kl 07:45 - 12:00
Gruppe 1U
  Les mer  
Fri 11 Dec 2020
kl 15:50 - 18:10
Gruppe 2
  Les mer  
Fri 11 Dec 2020
kl 15:50 - 18:10
Gruppe 2
  Les mer  
Fri 11 Dec 2020
kl 15:50 - 18:10
Gruppe 2
  Les mer  
Fri 11 Dec 2020
kl 15:40 - 18:00
Gruppe 1 & NM
  Les mer  
Fri 11 Dec 2020
kl 15:40 - 18:00
Gruppe 1U
  Les mer  
Fri 11 Dec 2020
kl 15:40 - 18:00
Gruppe 1 & NM
  Les mer  
Fri 11 Dec 2020
kl 15:40 - 18:00
Gruppe 1U
  Les mer  
Fri 11 Dec 2020
kl 15:40 - 18:00
Gruppe 1 & NM
  Les mer  
Fri 11 Dec 2020
kl 15:40 - 18:00
Gruppe 1U
  Les mer  
Thu 10 Dec 2020
kl 19:30 - 21:00
Masters
  Les mer  
Thu 10 Dec 2020
kl 16:20 - 18:10
Gruppe 4
  Les mer  
Thu 10 Dec 2020
kl 16:00 - 18:00
Gruppe 3
  Les mer  
Thu 10 Dec 2020
kl 16:00 - 18:00
Gruppe 3
  Les mer  
Thu 10 Dec 2020
kl 16:00 - 18:00
Gruppe 3
  Les mer  
Wed 9 Dec 2020
kl 17:50 - 19:00
Gruppe 5
  Les mer  
Wed 9 Dec 2020
kl 15:50 - 18:10
Gruppe 2
  Les mer  
Wed 9 Dec 2020
kl 15:40 - 18:20
Gruppe 1 & NM
  Les mer  
Wed 9 Dec 2020
kl 15:40 - 18:20
Gruppe 1U
  Les mer  
Wed 9 Dec 2020
kl 15:40 - 18:20
Gruppe 1 & NM
  Les mer  
Wed 9 Dec 2020
kl 15:40 - 18:20
Gruppe 1U
  Les mer  
Wed 9 Dec 2020
kl 15:40 - 18:20
Gruppe 1U
  Les mer  
Wed 9 Dec 2020
kl 15:40 - 18:20
Gruppe 1 & NM
  Les mer  
Tue 8 Dec 2020
kl 16:20 - 18:00
Gruppe 3
  Les mer  
Tue 8 Dec 2020
kl 15:50 - 17:50
Gruppe 2
  Les mer  
Tue 8 Dec 2020
kl 15:40 - 17:50
Gruppe 1U
  Les mer  
Tue 8 Dec 2020
kl 15:40 - 17:50
Gruppe 1U
  Les mer  
Tue 8 Dec 2020
kl 15:40 - 17:50
Gruppe 1U
  Les mer  
Tue 8 Dec 2020
kl 15:40 - 18:00
Gruppe 1 & NM
  Les mer  
Tue 8 Dec 2020
kl 15:40 - 18:00
Gruppe 1 & NM
  Les mer  
Tue 8 Dec 2020
kl 15:40 - 18:00
Gruppe 1 & NM
  Les mer  
Mon 7 Dec 2020
kl 17:50 - 19:00
Gruppe 5
  Les mer  
Mon 7 Dec 2020
kl 17:40 - 18:50
Gruppe 4
  Les mer  
Mon 7 Dec 2020
kl 16:20 - 18:10
Gruppe 3
  Les mer  
Mon 7 Dec 2020
kl 15:50 - 18:10
Gruppe 2
  Les mer  
Mon 7 Dec 2020
kl 15:40 - 18:40
Gruppe 1U
  Les mer  
Mon 7 Dec 2020
kl 15:40 - 18:40
Gruppe 1 & NM
  Les mer  
Sat 5 Dec 2020
kl 08:00 - 10:00
Masters
  Les mer  
Sat 5 Dec 2020
kl 07:45 - 12:00
Gruppe 1 & NM
  Les mer  
Sat 5 Dec 2020
kl 07:45 - 12:00
Gruppe 1U
  Les mer  
Fri 4 Dec 2020
kl 15:50 - 18:10
Gruppe 2
  Les mer  
Fri 4 Dec 2020
kl 15:50 - 18:10
Gruppe 2
  Les mer  
Fri 4 Dec 2020
kl 15:50 - 18:10
Gruppe 2
  Les mer  
Fri 4 Dec 2020
kl 15:40 - 18:00
Gruppe 1 & NM
  Les mer  
Fri 4 Dec 2020
kl 15:40 - 18:00
Gruppe 1U
  Les mer  
Fri 4 Dec 2020
kl 15:40 - 18:00
Gruppe 1 & NM
  Les mer  
Fri 4 Dec 2020
kl 15:40 - 18:00
Gruppe 1U
  Les mer  
Fri 4 Dec 2020
kl 15:40 - 18:00
Gruppe 1 & NM
  Les mer  
Fri 4 Dec 2020
kl 15:40 - 18:00
Gruppe 1U
  Les mer  
Thu 3 Dec 2020
kl 19:30 - 21:00
Masters
  Les mer  
Thu 3 Dec 2020
kl 16:20 - 18:10
Gruppe 4
  Les mer  
Thu 3 Dec 2020
kl 16:00 - 18:00
Gruppe 3
  Les mer  
Thu 3 Dec 2020
kl 16:00 - 18:00
Gruppe 3
  Les mer  
Thu 3 Dec 2020
kl 16:00 - 18:00
Gruppe 3
  Les mer  
Wed 2 Dec 2020
kl 17:50 - 19:00
Gruppe 5
  Les mer  
Wed 2 Dec 2020
kl 15:50 - 18:10
Gruppe 2
  Les mer  
Wed 2 Dec 2020
kl 15:40 - 18:20
Gruppe 1 & NM
  Les mer  
Wed 2 Dec 2020
kl 15:40 - 18:20
Gruppe 1U
  Les mer  
Wed 2 Dec 2020
kl 15:40 - 18:20
Gruppe 1 & NM
  Les mer  
Wed 2 Dec 2020
kl 15:40 - 18:20
Gruppe 1U
  Les mer  
Wed 2 Dec 2020
kl 15:40 - 18:20
Gruppe 1U
  Les mer  
Wed 2 Dec 2020
kl 15:40 - 18:20
Gruppe 1 & NM
  Les mer  
Tue 1 Dec 2020
kl 16:20 - 18:00
Gruppe 3
  Les mer  
Tue 1 Dec 2020
kl 15:50 - 17:50
Gruppe 2
  Les mer  
Tue 1 Dec 2020
kl 15:40 - 17:50
Gruppe 1U
  Les mer  
Tue 1 Dec 2020
kl 15:40 - 17:50
Gruppe 1U
  Les mer  
Tue 1 Dec 2020
kl 15:40 - 17:50
Gruppe 1U
  Les mer  
Tue 1 Dec 2020
kl 15:40 - 18:00
Gruppe 1 & NM
  Les mer  
Tue 1 Dec 2020
kl 15:40 - 18:00
Gruppe 1 & NM
  Les mer  
Tue 1 Dec 2020
kl 15:40 - 18:00
Gruppe 1 & NM
  Les mer  
Mon 30 Nov 2020
kl 17:50 - 19:00
Gruppe 5
  Les mer  
Mon 30 Nov 2020
kl 17:40 - 18:50
Gruppe 4
  Les mer  
Mon 30 Nov 2020
kl 16:20 - 18:10
Gruppe 3
  Les mer  
Mon 30 Nov 2020
kl 15:50 - 18:10
Gruppe 2
  Les mer  
Mon 30 Nov 2020
kl 15:40 - 18:40
Gruppe 1U
  Les mer  
Mon 30 Nov 2020
kl 15:40 - 18:40
Gruppe 1 & NM
  Les mer  
Sat 28 Nov 2020
kl 08:00 - 10:00
Masters
  Les mer  
Sat 28 Nov 2020
kl 07:45 - 12:00
Gruppe 1 & NM
  Les mer  
Sat 28 Nov 2020
kl 07:45 - 12:00
Gruppe 1U
  Les mer  
Fri 27 Nov 2020
kl 15:50 - 18:10
Gruppe 2
  Les mer  
Fri 27 Nov 2020
kl 15:50 - 18:10
Gruppe 2
  Les mer  
Fri 27 Nov 2020
kl 15:50 - 18:10
Gruppe 2
  Les mer  
Fri 27 Nov 2020
kl 15:40 - 18:00
Gruppe 1 & NM
  Les mer  
Fri 27 Nov 2020
kl 15:40 - 18:00
Gruppe 1U
  Les mer  
Fri 27 Nov 2020
kl 15:40 - 18:00
Gruppe 1 & NM
  Les mer  
Fri 27 Nov 2020
kl 15:40 - 18:00
Gruppe 1U
  Les mer  
Fri 27 Nov 2020
kl 15:40 - 18:00
Gruppe 1 & NM
  Les mer  
Fri 27 Nov 2020
kl 15:40 - 18:00
Gruppe 1U
  Les mer  
Thu 26 Nov 2020
kl 19:30 - 21:00
Masters
  Les mer  
Thu 26 Nov 2020
kl 16:20 - 18:10
Gruppe 4
  Les mer  
Thu 26 Nov 2020
kl 16:00 - 18:00
Gruppe 3
  Les mer  
Thu 26 Nov 2020
kl 16:00 - 18:00
Gruppe 3
  Les mer  
Thu 26 Nov 2020
kl 16:00 - 18:00
Gruppe 3
  Les mer  
Wed 25 Nov 2020
kl 17:50 - 19:00
Gruppe 5
  Les mer  
Wed 25 Nov 2020
kl 15:50 - 18:10
Gruppe 2
  Les mer  
Wed 25 Nov 2020
kl 15:40 - 18:20
Gruppe 1U
  Les mer  
Wed 25 Nov 2020
kl 15:40 - 18:20
Gruppe 1 & NM
  Les mer  
Wed 25 Nov 2020
kl 15:40 - 18:20
Gruppe 1 & NM
  Les mer  
Wed 25 Nov 2020
kl 15:40 - 18:20
Gruppe 1U
  Les mer  
Wed 25 Nov 2020
kl 15:40 - 18:20
Gruppe 1 & NM
  Les mer  
Wed 25 Nov 2020
kl 15:40 - 18:20
Gruppe 1U
  Les mer  
Tue 24 Nov 2020
kl 16:20 - 18:00
Gruppe 3
  Les mer  
Tue 24 Nov 2020
kl 15:50 - 17:50
Gruppe 2
  Les mer  
Tue 24 Nov 2020
kl 15:40 - 17:50
Gruppe 1U
  Les mer  
Tue 24 Nov 2020
kl 15:40 - 17:50
Gruppe 1U
  Les mer  
Tue 24 Nov 2020
kl 15:40 - 17:50
Gruppe 1U
  Les mer  
Tue 24 Nov 2020
kl 15:40 - 18:00
Gruppe 1 & NM
  Les mer  
Tue 24 Nov 2020
kl 15:40 - 18:00
Gruppe 1 & NM
  Les mer  
Tue 24 Nov 2020
kl 15:40 - 18:00
Gruppe 1 & NM
  Les mer  
Mon 23 Nov 2020
kl 17:50 - 19:00
Gruppe 5
  Les mer  
Mon 23 Nov 2020
kl 17:40 - 18:50
Gruppe 4
  Les mer  
Mon 23 Nov 2020
kl 16:20 - 18:10
Gruppe 3
  Les mer  
Mon 23 Nov 2020
kl 15:50 - 18:10
Gruppe 2
  Les mer  
Mon 23 Nov 2020
kl 15:40 - 18:40
Gruppe 1U
  Les mer  
Mon 23 Nov 2020
kl 15:40 - 18:40
Gruppe 1 & NM
  Les mer  
Sat 21 Nov 2020
kl 08:00 - 10:00
Masters
  Les mer  
Sat 21 Nov 2020
kl 07:45 - 12:00
Gruppe 1U
  Les mer  
Sat 21 Nov 2020
kl 07:45 - 12:00
Gruppe 1 & NM
  Les mer  
Fri 20 Nov 2020
kl 15:50 - 18:10
Gruppe 2
  Les mer  
Fri 20 Nov 2020
kl 15:50 - 18:10
Gruppe 2
  Les mer  
Fri 20 Nov 2020
kl 15:50 - 18:10
Gruppe 2
  Les mer  
Fri 20 Nov 2020
kl 15:40 - 18:00
Gruppe 1 & NM
  Les mer  
Fri 20 Nov 2020
kl 15:40 - 18:00
Gruppe 1U
  Les mer  
Fri 20 Nov 2020
kl 15:40 - 18:00
Gruppe 1 & NM
  Les mer  
Fri 20 Nov 2020
kl 15:40 - 18:00
Gruppe 1U
  Les mer  
Fri 20 Nov 2020
kl 15:40 - 18:00
Gruppe 1 & NM
  Les mer  
Fri 20 Nov 2020
kl 15:40 - 18:00
Gruppe 1U
  Les mer  
Thu 19 Nov 2020
kl 19:30 - 21:00
Masters
  Les mer  
Thu 19 Nov 2020
kl 16:20 - 18:10
Gruppe 4
  Les mer  
Thu 19 Nov 2020
kl 16:00 - 18:00
Gruppe 3
  Les mer  
Thu 19 Nov 2020
kl 16:00 - 18:00
Gruppe 3
  Les mer  
Thu 19 Nov 2020
kl 16:00 - 18:00
Gruppe 3
  Les mer  
Wed 18 Nov 2020
kl 17:50 - 19:00
Gruppe 5
  Les mer  
Wed 18 Nov 2020
kl 15:50 - 18:10
Gruppe 2
  Les mer  
Wed 18 Nov 2020
kl 15:40 - 18:20
Gruppe 1U
  Les mer  
Wed 18 Nov 2020
kl 15:40 - 18:20
Gruppe 1 & NM
  Les mer  
Wed 18 Nov 2020
kl 15:40 - 18:20
Gruppe 1 & NM
  Les mer  
Wed 18 Nov 2020
kl 15:40 - 18:20
Gruppe 1U
  Les mer  
Wed 18 Nov 2020
kl 15:40 - 18:20
Gruppe 1 & NM
  Les mer  
Wed 18 Nov 2020
kl 15:40 - 18:20
Gruppe 1U
  Les mer  
Tue 17 Nov 2020
kl 16:20 - 18:00
Gruppe 3
  Les mer  
Tue 17 Nov 2020
kl 15:50 - 17:50
Gruppe 2
  Les mer  
Tue 17 Nov 2020
kl 15:40 - 17:50
Gruppe 1U
  Les mer  
Tue 17 Nov 2020
kl 15:40 - 17:50
Gruppe 1U
  Les mer  
Tue 17 Nov 2020
kl 15:40 - 17:50
Gruppe 1U
  Les mer