*** PLEASE DO NOT TOUCH AGAIN THE FOLLOWING CODE !!!! ***

Bodø

50° År 1969-2019

Svømmeklubb

...bli med oss!

BODØ SVØMMEKLUBB

Postadresse: Postboks 639, 8001 Bodø

e-post: post@bodo-svommeklubb.no
Org.nr. 975666476

Fakturaadresse: 975666476@faktura.poweroffice.net
Andre henvendelser: 
regnskap@bodo-svommeklubb.no
Facebook:
https://www.facebook.com/bodosvommeklubb/
Intern lukket gruppe:
https://www.facebook.com/groups/255385718465/

Daglig leder &
svømmeskoleansvarlig

Gunnhild Grande Pedersen
leder@bodo-svommeklubb.no
tryggivann@bodo-svommeklubb.no
tel 41645157


TRENERE

Hovedtrener
Sondre E. Hanssen
sondre@bodo-svommeklubb.no
tel 48156546

Trener

Audun M. Anvik
audun@bodo-svommeklubb.no
tel 41672961
TrenerJørgen Nikolaisen

Trener

Irene Løvstad
Ireneloevstad86hotmail.com
tel. 92097406
TrenerTonje Tøhaug
tonje01@hotmail.no
tel 94164280

Trener
Line Myrstad
myrstad56@hotmail.com
tel 99295492


TrenerMagnus Nybakk Pettersen
magnusss5553@gmail.com
tel 41509728


Trener Masters

Dagmar M Dahl
dagmar.g.dahl@nord.no
tel 98854655



Svømmeskole
Gunnhild Grande Pedersen
tryggivann@bodo-svommeklubb.no
tel 41645157

Hovedinstruktør & TrenerNicholas Caralambous

Hovedinstruktør

Jens Anvik


STYRET

Styreleder
Anlegg
Ivar Vindvik
styreleder@bodo-svommeklubb.no
tel 90152542




Styremedlem
Arrangement

Vera Jørgensen
veralijr@gmail.com
tel 90738639

Nestleder
Per Gunnar Pedersen
pergunnarpedersen@me.com
tel 91690982



Styremedlem

Thea Moseid Kristensen
theamkristensen@gmail.com
tel 93013686


Styremedlem
Økonomi
 
Ingvill Tøhaugen
regnskap@bodo-svommeklubb.no
tel 47010861



Styremedlem
Reiser og Stevner

Lisbeth A. Hanssen
lisbeth_hanssen@hotmail.com
tel 95446446
Styremedlem
Sponsor & Klubbdrakt
Cato Sætermo
cas@caa.no
tel 98261727







RESSURSPERSONER 

Dommeransvarlig
Roy Lieng
roy.lieng@gmail.com
tel 97166445
Styremedlem
Politiattest
Linda Sjåfjell
linda.sjafjell@nord.no
tel 99161003










Offentlig bading
Merete Madsen
mer.mad@hotmail.com
tel 91586294

Varamedlem



Irene Løvstad
Ireneloevstad86hotmail.com
tel. 92097406









Påmeldingsansvarlig
& Trener


Tom A. Hanssen
tom.a.hanssen@lyse.net
tel 91530820


Materialforvalter & Trener

Stein Tore Pettersen
stein.tore.pettersen@gmail.com
tel 98901175




Levert av IdrettenOnline