*** PLEASE DO NOT TOUCH AGAIN THE FOLLOWING CODE !!!! ***

Bodø

50° År 1969-2019

Svømmeklubb

...bli med oss!

BODØ SVØMMEKLUBB

Postadresse: Postboks 639, 8001 Bodø

e-post: post@bodo-svommeklubb.no
Org.nr. 975666476

Fakturaadresse: 975666476@faktura.poweroffice.net
Andre henvendelser: 
regnskap@bodo-svommeklubb.no
Facebook:
https://www.facebook.com/bodosvommeklubb/
Intern lukket gruppe:
https://www.facebook.com/groups/255385718465/

Daglig leder &
svømmeskoleansvarlig

Gunnhild Grande Pedersen
leder@bodo-svommeklubb.no
tryggivann@bodo-svommeklubb.no
tel 41645157


TRENERE

Trener
Julie Victoria Christensen

julie@gkc.no

tel 95973441
Trener

Audun M. Anvik
audun@bodo-svommeklubb.no
tel 41672961
Trener

Natalie Tennebekk
natti.ten.01@gmail.com
tel 47256941
Trener

Patrick Blomquist
patrick.blomquist@live.no
tel. 92413021
TrenerTonje Tøhaug
tonje01@hotmail.no
tel 94164280

Trener
Line Myrstad
myrstad56@hotmail.com
tel 99295492


Trener

Irene Løvstad
Ireneloevstad86hotmail.com
tel. 92097406


Trener

Sondre E. Hanssen
sondre@bodo-svommeklubb.no
tel 48156546

Trener Masters

Dagmar M Dahl
dagmar.g.dahl@nord.no
tel 98854655

Svømmeskole
Gunnhild Grande Pedersen
tryggivann@bodo-svommeklubb.no
tel 41645157

Hovedinstruktør & TrenerNicholas Caralambous

Hovedinstruktør



STYRET

Styreleder
Anlegg, Sponsor
Ivar Vindvik
styreleder@bodo-svommeklubb.no
tel 90152542




Styremedlem
Arrangement, Miljø

Vera Jørgensen
veralijr@gmail.com
tel 90738639

Nestleder
Anlegg, Sponsor
Per Gunnar Pedersen
pergunnarpedersen@me.com
tel 91690982



Styremedlem
Reiser og Stevner 
 
Dag Korsgaard
dagkor@vgs.nfk.no
tel 91786168
Styremedlem
Kasserer
 
Ole Gjestemoen
regnskap@bodo-svommeklubb.no
tel 90044786‬



Styremedlem
Reiser og Stevner 

Silje Hals
siha86@hotmail.com
tel ‭47637459‬
Styremedlem
IKT & Web
Cato Sætermo
cas@caa.no
tel 98261727







RESSURSPERSONER 

Dommeransvarlig

Thea Moseid Kristensen
theamkristensen@gmail.com
tel 93013686
StyremedlemDugnadsalg, Klubbdrakt, Barneidrett

Catrine Bergli
catrine.bergli@bodo.kommune.no
tel 48024004










Offentlig bading
Merete Madsen
mer.mad@hotmail.com
tel 91586294

Varamedlem
Politiattest
Linda Sjåfjell
linda.sjafjell@nord.no
tel 99161003









Påmeldingsansvarlig
& Trener


Tom A. Hanssen
tom.a.hanssen@lyse.net
tel 91530820


Materialforvalter & Trener

Stein Tore Pettersen
stein.tore.pettersen@gmail.com
tel 98901175






Levert av IdrettenOnline