Starlister SALTENTREFFET 2017

Postet av Bodø Svømmeklubb den 9. Okt 2017

Påmeldinger til Saltentreffet 2017

 

Påmeldinger til Saltentreffet 2017

 

Bjerkvik SK

 

99            Christoffer Sandersen            Øvelse 3. 50m fri, herrer            26,73

                        Øvelse 7. 100m butterfly, herrer            1.05,29

                        Øvelse 11. 50m rygg, herrer            31,09

                        Øvelse 17. 100m fri, herrer            58,72

                        Øvelse 29. 100m rygg, herrer            1.07,50

                        Øvelse 35. 50m butterfly, herrer            28,02

 

 

Gutter:            Personer:            1            Lag:            0            Ind. starter:            6            Lagstarter:            0

 

Bodø SK

 

04            Leah Johanne Kilvær Andresen            Øvelse 2. 400m fri, damer           

                        Øvelse 6. 100m bryst, damer            1.55,79

                        Øvelse 12. 50m rygg, damer            53,72

                        Øvelse 32. 200m bryst, damer           

                        Øvelse 36. 50m butterfly, damer           

 

03            Sofie Bestvold            Øvelse 2. 400m fri, damer            5.45,60

                        Øvelse 4. 50m fri, damer            32,75

                        Øvelse 12. 50m rygg, damer            36,25

                        Øvelse 18. 100m fri, damer            1.10,77

                        Øvelse 24. 200m rygg, damer            2.48,37

                        Øvelse 30. 100m rygg, damer            1.18,67

 

JR            Bodø SK (D) 1            Øvelse 10. 4*100m lag medley, damer            5.31,21

 

JR            Bodø SK (D) 2            Øvelse 10. 4*100m lag medley, damer            7.07,71

 

JR            Bodø SK (H) 1            Øvelse 9. 4*100m lag medley, herrer            4.08,00

 

JR            Bodø SK (H) 2            Øvelse 9. 4*100m lag medley, herrer            5.31,09

 

JR            Bodø SK (H) 3            Øvelse 9. 4*100m lag medley, herrer            6.33,55

 

JR            Bodø SK (M) 1            Øvelse 37 4 x 50 IM Ben MIX           

 

JR            Bodø SK (M) 2            Øvelse 37 4 x 50 IM Ben MIX           

 

JR            Bodø SK (M) 3            Øvelse 37 4 x 50 IM Ben MIX           

 

JR            Bodø SK (M) 4            Øvelse 37 4 x 50 IM Ben MIX           

 

04            Elvine Hangaas Brenna            Øvelse 2. 400m fri, damer            7.33,20

                        Øvelse 12. 50m rygg, damer            51,26

                        Øvelse 24. 200m rygg, damer            3.37,50

                        Øvelse 30. 100m rygg, damer            1.46,21

                        Øvelse 32. 200m bryst, damer            4.13,00

 

08            Maria Burzinska-Nilsen            Øvelse 4. 50m fri, damer            1.07,91

 

06            Mathias van Dijk             Øvelse 3. 50m fri, herrer            1.06,50

 

06            Andreas Eriksen            Øvelse 3. 50m fri, herrer           

                        Øvelse 5. 100m bryst, herrer           

                        Øvelse 11. 50m rygg, herrer           

                        Øvelse 17. 100m fri, herrer           

                        Øvelse 25. 50m bryst, herrer           

 

06            Ailin Andrea Terjesen Escobar            Øvelse 4. 50m fri, damer            1.08,00

 

01            Inger Johanne Hilling            Øvelse 2. 400m fri, damer            6.29,13

                        Øvelse 4. 50m fri, damer            36,27

                        Øvelse 16. 200m individuell medley, damer            3.28,49

                        Øvelse 18. 100m fri, damer            1.17,88

                        Øvelse 28. 100m individuell medley, damer            1.36,17

                        Øvelse 32. 200m bryst, damer            3.48,44

 

05            Emilie Marie Ingvaldsen            Øvelse 4. 50m fri, damer            39,86

                        Øvelse 6. 100m bryst, damer            2.10,66

                        Øvelse 24. 200m rygg, damer           

                        Øvelse 32. 200m bryst, damer            4.30,18

                        Øvelse 36. 50m butterfly, damer           

 

03            Ferdinand Jystad            Øvelse 1. 400m fri, herrer           

                        Øvelse 5. 100m bryst, herrer            1.43,06

                        Øvelse 7. 100m butterfly, herrer           

                        Øvelse 17. 100m fri, herrer            1.17,14

                        Øvelse 35. 50m butterfly, herrer            48,19

 

07            Regine Østbø Langvand            Øvelse 2. 400m fri, damer           

                        Øvelse 4. 50m fri, damer            43,14

                        Øvelse 12. 50m rygg, damer            56,97

                        Øvelse 18. 100m fri, damer            1.40,90

                        Øvelse 30. 100m rygg, damer           

                        Øvelse 36. 50m butterfly, damer           

 

04            Sandra Østbø Langvand            Øvelse 2. 400m fri, damer            6.29,83

                        Øvelse 4. 50m fri, damer            38,28

                        Øvelse 6. 100m bryst, damer            1.49,81

                        Øvelse 18. 100m fri, damer            1.30,82

                        Øvelse 24. 200m rygg, damer            3.32,52

                        Øvelse 26. 50m bryst, damer            50,57

                        Øvelse 28. 100m individuell medley, damer            1.47,32

                        Øvelse 32. 200m bryst, damer            3.49,34

                        Øvelse 36. 50m butterfly, damer            53,23

 

02            Isac Benoni Lieng            Øvelse 5. 100m bryst, herrer            1.11,06

                        Øvelse 7. 100m butterfly, herrer            1.03,86

                        Øvelse 17. 100m fri, herrer            56,78

                        Øvelse 27. 100m individuell medley, herrer            1.05,12

                        Øvelse 33. 400m individuell medley, herrer            4.55,78

                        Øvelse 35. 50m butterfly, herrer            29,48

 

03            Petter Daniel Lillejord            Øvelse 3. 50m fri, herrer           

                        Øvelse 5. 100m bryst, herrer           

                        Øvelse 11. 50m rygg, herrer            46,65

                        Øvelse 17. 100m fri, herrer            1.37,91

                        Øvelse 25. 50m bryst, herrer            54,59

                        Øvelse 27. 100m individuell medley, herrer           

                        Øvelse 29. 100m rygg, herrer           

                        Øvelse 35. 50m butterfly, herrer           

 

08            Hannah Sofie Løvstad            Øvelse 4. 50m fri, damer            53,84

                        Øvelse 12. 50m rygg, damer           

                        Øvelse 18. 100m fri, damer           

                        Øvelse 26. 50m bryst, damer            1.20,18

                        Øvelse 30. 100m rygg, damer           

 

04            Jostein Olav Madsen            Øvelse 1. 400m fri, herrer            6.05,24

                        Øvelse 3. 50m fri, herrer            31,96

                        Øvelse 17. 100m fri, herrer            1.09,34

                        Øvelse 27. 100m individuell medley, herrer            1.26,56

                        Øvelse 29. 100m rygg, herrer            1.29,68

 

95            Edvard Møkleby            Øvelse 3. 50m fri, herrer (SB9)            30,20

                        Øvelse 11. 50m rygg, herrer (SB9)            36,81

                        Øvelse 17. 100m fri, herrer (SB9)            1.07,91

                        Øvelse 25. 50m bryst, herrer (SB9)           

                        Øvelse 27. 100m individuell medley, herrer (SB9)            1.21,94

                        Øvelse 35. 50m butterfly, herrer (SB9)            33,54

 

03            Erika Ness            Øvelse 2. 400m fri, damer            5.04,02

                        Øvelse 4. 50m fri, damer            30,19

                        Øvelse 6. 100m bryst, damer            1.20,67

                        Øvelse 12. 50m rygg, damer            35,51

                        Øvelse 16. 200m individuell medley, damer            2.42,86

                        Øvelse 26. 50m bryst, damer            37,01

                        Øvelse 28. 100m individuell medley, damer            1.12,78

                        Øvelse 32. 200m bryst, damer            2.50,71

 

03            Vegard Ovesen            Øvelse 3. 50m fri, herrer            40,93

                        Øvelse 15. 200m individuell medley, herrer           

                        Øvelse 17. 100m fri, herrer            1.28,44

                        Øvelse 25. 50m bryst, herrer            55,84

                        Øvelse 31. 200m bryst, herrer            4.04,51

 

00            Magnus Nybakk Pettersen            Øvelse 7. 100m butterfly, herrer            1.07,07

                        Øvelse 11. 50m rygg, herrer            28,42

                        Øvelse 23. 200m rygg, herrer            2.12,86

                        Øvelse 27. 100m individuell medley, herrer            1.02,41

                        Øvelse 33. 400m individuell medley, herrer            4.56,38

 

06            Herman Brage Sandstad            Øvelse 1. 400m fri, herrer            8.07,66

                        Øvelse 5. 100m bryst, herrer            2.17,22

                        Øvelse 17. 100m fri, herrer            1.40,21

                        Øvelse 27. 100m individuell medley, herrer            2.11,89

                        Øvelse 31. 200m bryst, herrer            4.48,50

 

03            Martin Skog            Øvelse 3. 50m fri, herrer            37,09

                        Øvelse 15. 200m individuell medley, herrer           

                        Øvelse 17. 100m fri, herrer            1.17,78

                        Øvelse 23. 200m rygg, herrer           

                        Øvelse 25. 50m bryst, herrer            46,34

                        Øvelse 27. 100m individuell medley, herrer            1.45,42

 

03            Isak Pareli Svendheim            Øvelse 3. 50m fri, herrer            31,02

                        Øvelse 5. 100m bryst, herrer            1.37,87

                        Øvelse 29. 100m rygg, herrer            1.27,44

                        Øvelse 31. 200m bryst, herrer            3.36,87

                        Øvelse 35. 50m butterfly, herrer            37,15

 

04            Audun Sætermo            Øvelse 3. 50m fri, herrer            35,01

                        Øvelse 11. 50m rygg, herrer            46,67

                        Øvelse 17. 100m fri, herrer            1.20,37

                        Øvelse 25. 50m bryst, herrer            44,16

                        Øvelse 27. 100m individuell medley, herrer            1.36,13

                        Øvelse 31. 200m bryst, herrer            3.37,91

 

02            Kari Toftesund            Øvelse 2. 400m fri, damer           

                        Øvelse 4. 50m fri, damer            35,91

                        Øvelse 16. 200m individuell medley, damer           

                        Øvelse 18. 100m fri, damer            1.18,47

                        Øvelse 26. 50m bryst, damer            45,89

 

03            Eline Torsteinsen            Øvelse 2. 400m fri, damer           

                        Øvelse 4. 50m fri, damer            39,84

                        Øvelse 26. 50m bryst, damer            53,31

                        Øvelse 32. 200m bryst, damer           

                        Øvelse 36. 50m butterfly, damer            49,75

 

87            Antonina Tsvetkova            Øvelse 2. 400m fri, damer           

                        Øvelse 8. 100m butterfly, damer            1.25,13

                        Øvelse 18. 100m fri, damer            1.12,60

                        Øvelse 28. 100m individuell medley, damer           

                        Øvelse 36. 50m butterfly, damer           

 

01            Tonje Tøhaugen            Øvelse 2. 400m fri, damer            5.31,95

                        Øvelse 6. 100m bryst, damer            1.35,50

                        Øvelse 16. 200m individuell medley, damer            3.00,13

                        Øvelse 18. 100m fri, damer            1.16,88

                        Øvelse 28. 100m individuell medley, damer            1.25,73

                        Øvelse 32. 200m bryst, damer            3.21,69

 

99            Emil Vindvik            Øvelse 1. 400m fri, herrer            4.24,75

                        Øvelse 3. 50m fri, herrer            26,27

                        Øvelse 7. 100m butterfly, herrer            1.09,88

                        Øvelse 17. 100m fri, herrer            57,69

                        Øvelse 27. 100m individuell medley, herrer            1.06,31

                        Øvelse 31. 200m bryst, herrer            2.38,71

 

01            Håvard Vindvik            Øvelse 3. 50m fri, herrer            24,75

                        Øvelse 5. 100m bryst, herrer            1.10,55

                        Øvelse 11. 50m rygg, herrer            28,83

                        Øvelse 17. 100m fri, herrer            54,63

                        Øvelse 25. 50m bryst, herrer            31,68

                        Øvelse 29. 100m rygg, herrer            1.04,80

                        Øvelse 35. 50m butterfly, herrer            26,51

 

03            Vegard Vindvik            Øvelse 1. 400m fri, herrer            5.09,54

                        Øvelse 5. 100m bryst, herrer            1.27,61

                        Øvelse 17. 100m fri, herrer            1.02,11

                        Øvelse 23. 200m rygg, herrer            2.47,68

                        Øvelse 29. 100m rygg, herrer            1.18,59

                        Øvelse 35. 50m butterfly, herrer            34,03

 

07            Loke Severin Bolsøy Wendel            Øvelse 3. 50m fri, herrer            1.13,31

 

07            Maria Vassbotn Winther            Øvelse 4. 50m fri, damer            45,57

                        Øvelse 6. 100m bryst, damer            2.09,15

                        Øvelse 16. 200m individuell medley, damer           

                        Øvelse 26. 50m bryst, damer           

                        Øvelse 36. 50m butterfly, damer           

 

05            Niklas Erikstad Øhlen            Øvelse 3. 50m fri, herrer            50,70

                        Øvelse 11. 50m rygg, herrer            58,42

                        Øvelse 17. 100m fri, herrer           

                        Øvelse 29. 100m rygg, herrer            2.12,33

 

02            Joakim Frostmo Ørbakk            Øvelse 1. 400m fri, herrer            5.10,36

                        Øvelse 7. 100m butterfly, herrer           

                        Øvelse 11. 50m rygg, herrer            39,38

                        Øvelse 17. 100m fri, herrer            1.10,48

                        Øvelse 29. 100m rygg, herrer            1.24,62

                        Øvelse 35. 50m butterfly, herrer            36,69

 

 

Jenter:            Personer:            16            Lag:            2            Ind. starter:            83            Lagstarter:            2

Gutter:            Personer:            19            Lag:            3            Ind. starter:            98            Lagstarter:            3

Mixed:                                    Lag:            4                                    Lagstarter:            4

Totalt:            Personer:            35            Lag:            9            Ind. starter:            181            Lagstarter:            9

 

 

Fauske SK

 

03            Sander Myhr Bjørknes            Øvelse 3. 50m fri, herrer            27,95

                        Øvelse 7. 100m butterfly, herrer            2.37,16

                        Øvelse 11. 50m rygg, herrer            30,51

                        Øvelse 17. 100m fri, herrer            1.05,85

 

00            Patrick Nilsen Blomquist            Øvelse 3. 50m fri, herrer            28,81

                        Øvelse 5. 100m bryst, herrer            1.16,27

                        Øvelse 11. 50m rygg, herrer            35,49

                        Øvelse 15. 200m individuell medley, herrer            2.32,77

                        Øvelse 25. 50m bryst, herrer            34,95

                        Øvelse 27. 100m individuell medley, herrer            1.12,85

                        Øvelse 31. 200m bryst, herrer            2.47,58

 

07            Marte Børli            Øvelse 2. 400m fri, damer           

                        Øvelse 4. 50m fri, damer            51,75

                        Øvelse 16. 200m individuell medley, damer           

                        Øvelse 24. 200m rygg, damer            4.24,69

                        Øvelse 26. 50m bryst, damer            1.26,95

                        Øvelse 30. 100m rygg, damer            2.09,06

                        Øvelse 36. 50m butterfly, damer            1.13,38

 

01            Simen Engan            Øvelse 3. 50m fri, herrer            27,56

                        Øvelse 11. 50m rygg, herrer            29,58

                        Øvelse 17. 100m fri, herrer            59,96

                        Øvelse 23. 200m rygg, herrer            2.22,50

                        Øvelse 29. 100m rygg, herrer            1.04,14

                        Øvelse 35. 50m butterfly, herrer            29,83

 

02            Katrine Minyi Fagerheim            Øvelse 4. 50m fri, damer            36,41

                        Øvelse 26. 50m bryst, damer            45,53

                        Øvelse 28. 100m individuell medley, damer            1.35,58

                        Øvelse 36. 50m butterfly, damer            43,95

 

04            Marie Yanyu Fagerheim            Øvelse 4. 50m fri, damer            36,01

                        Øvelse 12. 50m rygg, damer            44,76

                        Øvelse 18. 100m fri, damer            1.18,75

                        Øvelse 26. 50m bryst, damer            53,84

                        Øvelse 28. 100m individuell medley, damer            1.34,81

                        Øvelse 30. 100m rygg, damer            1.35,62

                        Øvelse 36. 50m butterfly, damer            48,13

 

JR            Fauske SK 1 G            Øvelse 9. 4*100m lag medley, herrer            4.26,76

 

JR            Fauske SK 1 mix             Øvelse 37 4 x 50 IM Ben MIX           

 

JR            Fauske SK 2 G            Øvelse 9. 4*100m lag medley, herrer            5.06,63

 

JR            Fauske SK 2 mix            Øvelse 37 4 x 50 IM Ben MIX           

 

JR            Fauske SK 3 mix            Øvelse 37 4 x 50 IM Ben MIX           

 

05            Johanne Ronaldsdatter Fostad            Øvelse 4. 50m fri, damer            36,32

                        Øvelse 8. 100m butterfly, damer            1.43,11

                        Øvelse 12. 50m rygg, damer            44,58

                        Øvelse 16. 200m individuell medley, damer            3.38,26

                        Øvelse 24. 200m rygg, damer            3.32,42

                        Øvelse 28. 100m individuell medley, damer            1.29,37

                        Øvelse 32. 200m bryst, damer            3.54,75

                        Øvelse 36. 50m butterfly, damer            39,14

 

00            Knut Johan Ahlstrøm Gjerskvål            Øvelse 3. 50m fri, herrer            26,54

                        Øvelse 11. 50m rygg, herrer            34,98

                        Øvelse 17. 100m fri, herrer            58,90

                        Øvelse 27. 100m individuell medley, herrer            1.10,45

                        Øvelse 35. 50m butterfly, herrer            29,36

 

07            Ingrid Kristine Hansen            Øvelse 2. 400m fri, damer           

                        Øvelse 4. 50m fri, damer           

                        Øvelse 8. 100m butterfly, damer           

                        Øvelse 12. 50m rygg, damer           

                        Øvelse 16. 200m individuell medley, damer           

                        Øvelse 24. 200m rygg, damer           

                        Øvelse 28. 100m individuell medley, damer           

                        Øvelse 36. 50m butterfly, damer           

 

04            Sverre Jakobsen            Øvelse 3. 50m fri, herrer            32,29

                        Øvelse 7. 100m butterfly, herrer           

                        Øvelse 13. 200m butterfly, herrer           

                        Øvelse 17. 100m fri, herrer            1.11,62

                        Øvelse 23. 200m rygg, herrer           

                        Øvelse 29. 100m rygg, herrer            1.24,62

                        Øvelse 35. 50m butterfly, herrer            39,62

 

02            Tora Jakobsen            Øvelse 4. 50m fri, damer            30,43

                        Øvelse 8. 100m butterfly, damer            1.20,58

                        Øvelse 12. 50m rygg, damer            35,05

                        Øvelse 26. 50m bryst, damer            42,04

                        Øvelse 36. 50m butterfly, damer            32,12

 

08            Mira Johansen Kvandal            Øvelse 4. 50m fri, damer           

                        Øvelse 12. 50m rygg, damer           

                        Øvelse 18. 100m fri, damer           

                        Øvelse 30. 100m rygg, damer           

 

07            Linus Arctander Lundbakk            Øvelse 1. 400m fri, herrer           

                        Øvelse 5. 100m bryst, herrer            2.01,62

                        Øvelse 17. 100m fri, herrer            1.34,66

                        Øvelse 25. 50m bryst, herrer            54,97

                        Øvelse 27. 100m individuell medley, herrer            1.53,13

                        Øvelse 31. 200m bryst, herrer            4.13,17

 

05            Lucas Christoffer Rindahl Løkås            Øvelse 3. 50m fri, herrer            44,62

                        Øvelse 15. 200m individuell medley, herrer           

                        Øvelse 17. 100m fri, herrer            1.37,02

                        Øvelse 27. 100m individuell medley, herrer            2.13,35

 

07            Marius Moen Mareliussen             Øvelse 1. 400m fri, herrer           

                        Øvelse 3. 50m fri, herrer            51,55

                        Øvelse 11. 50m rygg, herrer            58,81

                        Øvelse 23. 200m rygg, herrer           

                        Øvelse 27. 100m individuell medley, herrer           

                        Øvelse 35. 50m butterfly, herrer            1.07,68

 

04            Mats Moen Mareliussen             Øvelse 1. 400m fri, herrer            6.06,29

                        Øvelse 7. 100m butterfly, herrer           

                        Øvelse 13. 200m butterfly, herrer           

                        Øvelse 17. 100m fri, herrer            1.15,37

                        Øvelse 27. 100m individuell medley, herrer            1.28,43

                        Øvelse 29. 100m rygg, herrer            1.30,97

                        Øvelse 35. 50m butterfly, herrer            38,90

 

04            Mathias Martinussen            Øvelse 3. 50m fri, herrer            28,11

                        Øvelse 5. 100m bryst, herrer            1.23,26

                        Øvelse 13. 200m butterfly, herrer           

                        Øvelse 17. 100m fri, herrer            1.01,70

                        Øvelse 23. 200m rygg, herrer            2.36,78

                        Øvelse 27. 100m individuell medley, herrer            1.09,72

                        Øvelse 35. 50m butterfly, herrer            29,60

 

06            Marcus Pedersen            Øvelse 3. 50m fri, herrer            36,71

                        Øvelse 11. 50m rygg, herrer            40,77

                        Øvelse 17. 100m fri, herrer            1.23,10

                        Øvelse 25. 50m bryst, herrer            59,38

                        Øvelse 27. 100m individuell medley, herrer            1.42,56

                        Øvelse 35. 50m butterfly, herrer            52,21

 

01            Andrea Rossi            Øvelse 4. 50m fri, damer            34,37

                        Øvelse 12. 50m rygg, damer            35,59

 

02            Audun Sevaldsen            Øvelse 5. 100m bryst, herrer            1.35,59

                        Øvelse 11. 50m rygg, herrer            42,81

                        Øvelse 17. 100m fri, herrer            1.15,19

                        Øvelse 25. 50m bryst, herrer            45,01

                        Øvelse 31. 200m bryst, herrer            3.27,06

                        Øvelse 35. 50m butterfly, herrer            37,44

 

08            Anna Stensland            Øvelse 4. 50m fri, damer           

                        Øvelse 12. 50m rygg, damer           

                        Øvelse 18. 100m fri, damer           

                        Øvelse 30. 100m rygg, damer           

 

05            Julie Alie Wensell-Lange            Øvelse 4. 50m fri, damer            33,07

                        Øvelse 6. 100m bryst, damer            1.44,35

                        Øvelse 12. 50m rygg, damer            41,63

                        Øvelse 18. 100m fri, damer            1.15,13

                        Øvelse 26. 50m bryst, damer            46,70

                        Øvelse 28. 100m individuell medley, damer            1.29,77

                        Øvelse 36. 50m butterfly, damer            44,95

 

03            Loke Renè Andersson Øvrevoll            Øvelse 5. 100m bryst, herrer            1.09,79

                        Øvelse 11. 50m rygg, herrer            30,25

                        Øvelse 15. 200m individuell medley, herrer            2.25,50

                        Øvelse 25. 50m bryst, herrer            31,82

                        Øvelse 31. 200m bryst, herrer            2.35,70

                        Øvelse 35. 50m butterfly, herrer            29,39

 

 

Jenter:            Personer:            10            Lag:            0            Ind. starter:            56            Lagstarter:            0

Gutter:            Personer:            13            Lag:            2            Ind. starter:            77            Lagstarter:            2

Mixed:                                    Lag:            3                                    Lagstarter:            3

Totalt:            Personer:            23            Lag:            5            Ind. starter:            133            Lagstarter:            5

 

 

Finnsnes Svømmeklubb

 

02            Andre Amundsen            Øvelse 3. 50m fri, herrer            29,11

                        Øvelse 5. 100m bryst, herrer            1.18,95

                        Øvelse 11. 50m rygg, herrer            32,84

                        Øvelse 17. 100m fri, herrer            1.06,00

                        Øvelse 25. 50m bryst, herrer            35,04

                        Øvelse 27. 100m individuell medley, herrer            1.13,82

                        Øvelse 31. 200m bryst, herrer            2.55,71

                        Øvelse 35. 50m butterfly, herrer            32,55

 

JR            Finnsnes SK 1 G            Øvelse 9. 4*100m lag medley, herrer            4.57,00

 

02            Sigve Bjørgvin Godtlibsen            Øvelse 3. 50m fri, herrer            31,17

                        Øvelse 11. 50m rygg, herrer            40,92

                        Øvelse 15. 200m individuell medley, herrer            3.13,31

                        Øvelse 27. 100m individuell medley, herrer            1.24,60

                        Øvelse 35. 50m butterfly, herrer            37,64

 

02            Brage Nikolaisen            Øvelse 3. 50m fri, herrer            28,41

                        Øvelse 11. 50m rygg, herrer            32,46

                        Øvelse 15. 200m individuell medley, herrer            2.35,44

                        Øvelse 17. 100m fri, herrer            1.01,51

                        Øvelse 23. 200m rygg, herrer            2.31,46

                        Øvelse 27. 100m individuell medley, herrer            1.11,65

                        Øvelse 29. 100m rygg, herrer            1.10,71

                        Øvelse 35. 50m butterfly, herrer            32,00

 

04            Mikael Neslin Olsen            Øvelse 3. 50m fri, herrer            28,61

                        Øvelse 5. 100m bryst, herrer            1.20,94

                        Øvelse 11. 50m rygg, herrer            34,96

                        Øvelse 17. 100m fri, herrer            1.03,27

                        Øvelse 25. 50m bryst, herrer            36,06

                        Øvelse 27. 100m individuell medley, herrer            1.12,45

                        Øvelse 31. 200m bryst, herrer            3.04,64

                        Øvelse 35. 50m butterfly, herrer            30,54

 

 

Gutter:            Personer:            4            Lag:            1            Ind. starter:            29            Lagstarter:            1

 

Harstad SK

 

00            Halvard Bygdnes            Øvelse 3. 50m fri, herrer            27,00

                        Øvelse 5. 100m bryst, herrer            1.10,98

                        Øvelse 11. 50m rygg, herrer            29,86

                        Øvelse 25. 50m bryst, herrer            32,26

                        Øvelse 29. 100m rygg, herrer            1.05,85

                        Øvelse 35. 50m butterfly, herrer            29,51

 

99            Emil Engegård            Øvelse 3. 50m fri, herrer            24,88

                        Øvelse 5. 100m bryst, herrer            1.05,63

                        Øvelse 17. 100m fri, herrer            54,67

                        Øvelse 25. 50m bryst, herrer            29,67

                        Øvelse 27. 100m individuell medley, herrer            1.01,79

                        Øvelse 35. 50m butterfly, herrer            28,29

 

01            Tina Holmgren Hansen            Øvelse 4. 50m fri, damer            29,28

                        Øvelse 6. 100m bryst, damer            1.17,17

                        Øvelse 18. 100m fri, damer            1.02,98

                        Øvelse 28. 100m individuell medley, damer            1.09,45

                        Øvelse 36. 50m butterfly, damer            31,42

 

00            Sofie Jørgensen            Øvelse 4. 50m fri, damer            28,31

                        Øvelse 12. 50m rygg, damer            33,27

                        Øvelse 18. 100m fri, damer            1.03,18

                        Øvelse 28. 100m individuell medley, damer            1.10,72

                        Øvelse 36. 50m butterfly, damer            30,46

 

03            Vegard Karlsen            Øvelse 5. 100m bryst, herrer            1.24,60

                        Øvelse 11. 50m rygg, herrer            35,49

                        Øvelse 17. 100m fri, herrer            1.08,12

                        Øvelse 27. 100m individuell medley, herrer            1.15,35

                        Øvelse 35. 50m butterfly, herrer            33,95

 

02            Edvard Mustaparta            Øvelse 1. 400m fri, herrer            4.40,63

                        Øvelse 3. 50m fri, herrer            27,88

                        Øvelse 11. 50m rygg, herrer            32,03

                        Øvelse 17. 100m fri, herrer            58,65

                        Øvelse 27. 100m individuell medley, herrer            1.09,00

                        Øvelse 35. 50m butterfly, herrer            29,30

 

06            Saga Myhren            Øvelse 4. 50m fri, damer            38,70

                        Øvelse 8. 100m butterfly, damer            1.59,74

                        Øvelse 16. 200m individuell medley, damer            3.27,98

                        Øvelse 24. 200m rygg, damer            3.25,86

                        Øvelse 28. 100m individuell medley, damer            1.38,02

                        Øvelse 32. 200m bryst, damer            3.42,62

 

 

Jenter:            Personer:            3            Lag:            0            Ind. starter:            16            Lagstarter:            0

Gutter:            Personer:            4            Lag:            0            Ind. starter:            23            Lagstarter:            0

Totalt:            Personer:            7            Lag:            0            Ind. starter:            39            Lagstarter:            0

 

 

Kvæfjord SK

 

04            Celina Berg Nøkleby            Øvelse 6. 100m bryst, damer            1.37,91

                        Øvelse 8. 100m butterfly, damer            1.41,30

                        Øvelse 12. 50m rygg, damer            38,10

                        Øvelse 16. 200m individuell medley, damer            3.10,11

                        Øvelse 24. 200m rygg, damer            2.57,92

                        Øvelse 28. 100m individuell medley, damer            1.25,69

                        Øvelse 30. 100m rygg, damer            1.24,52

 

06            Leo Nøkleby-Pettersen            Øvelse 3. 50m fri, herrer            42,09

                        Øvelse 5. 100m bryst, herrer            2.18,49

                        Øvelse 11. 50m rygg, herrer            50,77

                        Øvelse 17. 100m fri, herrer            1.39,56

                        Øvelse 25. 50m bryst, herrer            1.00,83

                        Øvelse 29. 100m rygg, herrer            1.48,74

                        Øvelse 31. 200m bryst, herrer            4.48,33

 

04            Ronja Marie  Nøkleby-Pettersen            Øvelse 6. 100m bryst, damer            1.46,69

                        Øvelse 12. 50m rygg, damer            41,98

                        Øvelse 18. 100m fri, damer            1.21,44

                        Øvelse 26. 50m bryst, damer            49,20

                        Øvelse 30. 100m rygg, damer            1.52,18

                        Øvelse 36. 50m butterfly, damer            42,70

 

 

Jenter:            Personer:            2            Lag:            0            Ind. starter:            13            Lagstarter:            0

Gutter:            Personer:            1            Lag:            0            Ind. starter:            7            Lagstarter:            0

Totalt:            Personer:            3            Lag:            0            Ind. starter:            20            Lagstarter:            0

 

 

Meløy Svømmeklubb

 

05            Ronja Helen Andersen            Øvelse 2. 400m fri, damer           

                        Øvelse 6. 100m bryst, damer           

                        Øvelse 12. 50m rygg, damer           

                        Øvelse 16. 200m individuell medley, damer           

                        Øvelse 24. 200m rygg, damer           

                        Øvelse 26. 50m bryst, damer           

                        Øvelse 28. 100m individuell medley, damer           

                        Øvelse 32. 200m bryst, damer           

 

07            Susanne Marie Andersen            Øvelse 6. 100m bryst, damer           

                        Øvelse 12. 50m rygg, damer           

                        Øvelse 18. 100m fri, damer           

                        Øvelse 26. 50m bryst, damer           

                        Øvelse 28. 100m individuell medley, damer           

                        Øvelse 32. 200m bryst, damer           

                        Øvelse 36. 50m butterfly, damer           

 

06            Jacques Halasa            Øvelse 5. 100m bryst, herrer           

                        Øvelse 15. 200m individuell medley, herrer           

                        Øvelse 23. 200m rygg, herrer           

                        Øvelse 25. 50m bryst, herrer           

                        Øvelse 31. 200m bryst, herrer           

                        Øvelse 35. 50m butterfly, herrer           

 

03            Livia Halasa            Øvelse 2. 400m fri, damer           

                        Øvelse 6. 100m bryst, damer           

                        Øvelse 12. 50m rygg, damer           

                        Øvelse 16. 200m individuell medley, damer           

                        Øvelse 24. 200m rygg, damer           

                        Øvelse 32. 200m bryst, damer           

                        Øvelse 36. 50m butterfly, damer           

 

78            Matej Halasa            Øvelse 3. 50m fri, herrer           

                        Øvelse 7. 100m butterfly, herrer           

                        Øvelse 15. 200m individuell medley, herrer           

                        Øvelse 25. 50m bryst, herrer           

                        Øvelse 27. 100m individuell medley, herrer           

                        Øvelse 35. 50m butterfly, herrer           

 

06            Fabian Danielsen Halsan            Øvelse 1. 400m fri, herrer           

                        Øvelse 3. 50m fri, herrer           

                        Øvelse 7. 100m butterfly, herrer           

                        Øvelse 11. 50m rygg, herrer           

                        Øvelse 15. 200m individuell medley, herrer           

                        Øvelse 23. 200m rygg, herrer           

                        Øvelse 25. 50m bryst, herrer           

                        Øvelse 31. 200m bryst, herrer           

                        Øvelse 35. 50m butterfly, herrer           

 

02            Olliver Johnsen            Øvelse 26. 50m bryst, damer           

                        Øvelse 32. 200m bryst, damer           

 

05            Maia Iselilja Kilvik            Øvelse 2. 400m fri, damer           

                        Øvelse 6. 100m bryst, damer           

                        Øvelse 16. 200m individuell medley, damer           

                        Øvelse 24. 200m rygg, damer           

                        Øvelse 28. 100m individuell medley, damer           

                        Øvelse 32. 200m bryst, damer           

                        Øvelse 36. 50m butterfly, damer           

 

JR            Meløy 1 J            Øvelse 10. 4*100m lag medley, damer           

 

JR            Meløy 1 Mix             Øvelse 37 4 x 50 IM Ben MIX           

 

03            Tobias Holm Olsen            Øvelse 25. 50m bryst, herrer           

                        Øvelse 29. 100m rygg, herrer           

 

 

Jenter:            Personer:            5            Lag:            1            Ind. starter:            31            Lagstarter:            1

Gutter:            Personer:            4            Lag:            0            Ind. starter:            23            Lagstarter:            0

Mixed:                                    Lag:            1                                    Lagstarter:            1

Totalt:            Personer:            9            Lag:            2            Ind. starter:            54            Lagstarter:            2

 

 

Mosjøen SK

 

02            Mohammed Wael Hosni Alhabbash            Øvelse 3. 50m fri, herrer           

                        Øvelse 11. 50m rygg, herrer           

                        Øvelse 17. 100m fri, herrer           

                        Øvelse 25. 50m bryst, herrer           

 

02            Erika Arntzen            Øvelse 4. 50m fri, damer            32,33

                        Øvelse 12. 50m rygg, damer            40,63

                        Øvelse 18. 100m fri, damer            1.11,26

                        Øvelse 28. 100m individuell medley, damer            1.26,57

                        Øvelse 30. 100m rygg, damer            1.29,24

 

02            Elias Seljeli Bakkemo            Øvelse 3. 50m fri, herrer           

                        Øvelse 5. 100m bryst, herrer           

                        Øvelse 11. 50m rygg, herrer           

                        Øvelse 17. 100m fri, herrer           

                        Øvelse 25. 50m bryst, herrer           

 

05            Mathias Bratbakk            Øvelse 3. 50m fri, herrer            45,65

                        Øvelse 5. 100m bryst, herrer            2.31,67

                        Øvelse 11. 50m rygg, herrer            51,29

                        Øvelse 17. 100m fri, herrer            1.52,26

                        Øvelse 25. 50m bryst, herrer            1.04,24

                        Øvelse 27. 100m individuell medley, herrer           

                        Øvelse 29. 100m rygg, herrer            2.04,76

 

03            William Paulsen Brubakk            Øvelse 3. 50m fri, herrer            42,00

                        Øvelse 11. 50m rygg, herrer            55,10

                        Øvelse 17. 100m fri, herrer            1.36,23

                        Øvelse 27. 100m individuell medley, herrer           

                        Øvelse 29. 100m rygg, herrer            2.08,31

 

00            Kasper Edvinsen            Øvelse 3. 50m fri, herrer            29,40

                        Øvelse 5. 100m bryst, herrer            1.32,19

                        Øvelse 11. 50m rygg, herrer            34,74

                        Øvelse 17. 100m fri, herrer            1.06,41

                        Øvelse 25. 50m bryst, herrer            40,74

                        Øvelse 27. 100m individuell medley, herrer            1.17,91

                        Øvelse 29. 100m rygg, herrer            1.19,70

                        Øvelse 35. 50m butterfly, herrer            34,13

 

04            Sara Edvinsen            Øvelse 4. 50m fri, damer            39,66

                        Øvelse 6. 100m bryst, damer           

                        Øvelse 12. 50m rygg, damer            48,91

                        Øvelse 18. 100m fri, damer            1.31,13

                        Øvelse 26. 50m bryst, damer            50,97

                        Øvelse 28. 100m individuell medley, damer            1.44,55

                        Øvelse 36. 50m butterfly, damer            53,38

 

02            Ellen Kristine Hauan            Øvelse 2. 400m fri, damer           

                        Øvelse 4. 50m fri, damer            42,33

                        Øvelse 12. 50m rygg, damer           

                        Øvelse 18. 100m fri, damer            1.44,23

                        Øvelse 30. 100m rygg, damer           

 

05            Efe Kayhan            Øvelse 3. 50m fri, herrer            56,77

                        Øvelse 11. 50m rygg, herrer            1.01,32

                        Øvelse 17. 100m fri, herrer            2.19,97

                        Øvelse 21. 50m fri, herrer            56,77

                        Øvelse 29. 100m rygg, herrer            2.20,16

 

JR            Mosjøen SK 1 mix            Øvelse 9. 4*100m lag medley, herrer            4.35,00

                        Øvelse 37 4 x 50 IM Ben MIX           

 

01            Live Grøtte Sandvik            Øvelse 4. 50m fri, damer            31,79

                        Øvelse 18. 100m fri, damer            1.12,11

                        Øvelse 26. 50m bryst, damer            45,93

                        Øvelse 36. 50m butterfly, damer            35,84

 

05            Gabriel Walle            Øvelse 3. 50m fri, herrer            58,69

                        Øvelse 5. 100m bryst, herrer            2.27,32

                        Øvelse 11. 50m rygg, herrer            1.00,71

                        Øvelse 17. 100m fri, herrer            2.07,90

                        Øvelse 25. 50m bryst, herrer            1.10,29

                        Øvelse 27. 100m individuell medley, herrer           

                        Øvelse 29. 100m rygg, herrer           

 

00            Elias Hemsett Yilmaz            Øvelse 3. 50m fri, herrer            32,17

                        Øvelse 11. 50m rygg, herrer            44,73

                        Øvelse 17. 100m fri, herrer            1.14,17

                        Øvelse 25. 50m bryst, herrer            50,18

                        Øvelse 35. 50m butterfly, herrer           

 

03            Kristoffer Åsvang            Øvelse 3. 50m fri, herrer            31,94

                        Øvelse 5. 100m bryst, herrer            1.47,22

                        Øvelse 11. 50m rygg, herrer            39,97

                        Øvelse 17. 100m fri, herrer            1.11,33

                        Øvelse 25. 50m bryst, herrer            47,19

                        Øvelse 27. 100m individuell medley, herrer           

                        Øvelse 29. 100m rygg, herrer            1.28,05

                        Øvelse 35. 50m butterfly, herrer           

 

 

Jenter:            Personer:            4            Lag:            0            Ind. starter:            21            Lagstarter:            0

Gutter:            Personer:            9            Lag:            0            Ind. starter:            54            Lagstarter:            0

Mixed:                                    Lag:            1                                    Lagstarter:            2

Totalt:            Personer:            13            Lag:            1            Ind. starter:            75            Lagstarter:            2

 

 

Narvik SK

 

01            Christoffer Akselsen            Øvelse 3. 50m fri, herrer            27,10

                        Øvelse 7. 100m butterfly, herrer            2.34,68

                        Øvelse 13. 200m butterfly, herrer            2.34,68

                        Øvelse 17. 100m fri, herrer            59,08

                        Øvelse 23. 200m rygg, herrer           

                        Øvelse 27. 100m individuell medley, herrer            1.10,09

                        Øvelse 33. 400m individuell medley, herrer            5.25,40

                        Øvelse 35. 50m butterfly, herrer            28,76

 

03            Mia Dalmo            Øvelse 2. 400m fri, damer            6.07,47

                        Øvelse 8. 100m butterfly, damer            1.50,71

                        Øvelse 16. 200m individuell medley, damer            3.26,74

                        Øvelse 18. 100m fri, damer            1.19,92

                        Øvelse 24. 200m rygg, damer            3.18,71

                        Øvelse 28. 100m individuell medley, damer            1.33,14

                        Øvelse 30. 100m rygg, damer            1.33,72

                        Øvelse 32. 200m bryst, damer            3.41,68

 

 

Jenter:            Personer:            1            Lag:            0            Ind. starter:            8            Lagstarter:            0

Gutter:            Personer:            1            Lag:            0            Ind. starter:            8            Lagstarter:            0

Totalt:            Personer:            2            Lag:            0            Ind. starter:            16            Lagstarter:            0

 

 

Nesna IL

 

01            Andrine Hestmark            Øvelse 4. 50m fri, damer            32,01

                        Øvelse 18. 100m fri, damer            1.12,18

                        Øvelse 28. 100m individuell medley, damer            1.25,85

                        Øvelse 36. 50m butterfly, damer            35,92

 

02            Max Gårdvik Hoffman            Øvelse 3. 50m fri, herrer            32,32

                        Øvelse 11. 50m rygg, herrer            46,44

                        Øvelse 17. 100m fri, herrer            1.18,03

                        Øvelse 35. 50m butterfly, herrer            44,56

 

03            Kaja Helene Forsbakk Remmen            Øvelse 4. 50m fri, damer            37,33

                        Øvelse 12. 50m rygg, damer            44,40

                        Øvelse 18. 100m fri, damer           

                        Øvelse 26. 50m bryst, damer            50,01

                        Øvelse 30. 100m rygg, damer           

 

03            Vero Sjåfjell            Øvelse 4. 50m fri, damer            34,89

                        Øvelse 6. 100m bryst, damer            1.37,87

                        Øvelse 28. 100m individuell medley, damer            1.29,78

                        Øvelse 30. 100m rygg, damer           

 

05            Einar Sommerro            Øvelse 3. 50m fri, herrer            32,26

                        Øvelse 7. 100m butterfly, herrer           

                        Øvelse 15. 200m individuell medley, herrer           

                        Øvelse 23. 200m rygg, herrer           

 

99            Irene Sommerro            Øvelse 4. 50m fri, damer            28,16

                        Øvelse 8. 100m butterfly, damer           

                        Øvelse 18. 100m fri, damer            1.02,91

                        Øvelse 28. 100m individuell medley, damer            1.12,74

 

03            Linn Sommerro            Øvelse 2. 400m fri, damer            6.37,79

                        Øvelse 4. 50m fri, damer            34,57

                        Øvelse 8. 100m butterfly, damer            1.44,43

                        Øvelse 16. 200m individuell medley, damer            3.18,66

                        Øvelse 24. 200m rygg, damer           

 

 

Jenter:            Personer:            5            Lag:            0            Ind. starter:            22            Lagstarter:            0

Gutter:            Personer:            2            Lag:            0            Ind. starter:            8            Lagstarter:            0

Totalt:            Personer:            7            Lag:            0            Ind. starter:            30            Lagstarter:            0

 

 

Rana SK

 

06            Agnes Hagland Amundsen            Øvelse 4. 50m fri, damer           

                        Øvelse 18. 100m fri, damer           

                        Øvelse 26. 50m bryst, damer           

 

05            Aslak J.H Amundsen            Øvelse 3. 50m fri, herrer           

                        Øvelse 5. 100m bryst, herrer           

                        Øvelse 11. 50m rygg, herrer           

                        Øvelse 17. 100m fri, herrer           

                        Øvelse 25. 50m bryst, herrer           

                        Øvelse 31. 200m bryst, herrer           

                        Øvelse 35. 50m butterfly, herrer           

 

06            Karine Hagland Amundsen            Øvelse 4. 50m fri, damer           

                        Øvelse 18. 100m fri, damer           

                        Øvelse 36. 50m butterfly, damer           

 

07            Diana A.K. Brendberg            Øvelse 4. 50m fri, damer           

                        Øvelse 18. 100m fri, damer           

                        Øvelse 26. 50m bryst, damer           

 

05            Lea Brendberg            Øvelse 4. 50m fri, damer           

                        Øvelse 6. 100m bryst, damer           

                        Øvelse 12. 50m rygg, damer           

                        Øvelse 18. 100m fri, damer           

                        Øvelse 26. 50m bryst, damer           

                        Øvelse 28. 100m individuell medley, damer           

                        Øvelse 32. 200m bryst, damer           

                        Øvelse 36. 50m butterfly, damer           

 

07            Lisbeth Buskli            Øvelse 4. 50m fri, damer           

                        Øvelse 18. 100m fri, damer           

                        Øvelse 26. 50m bryst, damer           

 

05            Alexander Finanger            Øvelse 3. 50m fri, herrer           

                        Øvelse 5. 100m bryst, herrer           

                        Øvelse 11. 50m rygg, herrer           

                        Øvelse 17. 100m fri, herrer           

                        Øvelse 25. 50m bryst, herrer           

                        Øvelse 27. 100m individuell medley, herrer           

                        Øvelse 31. 200m bryst, herrer           

                        Øvelse 35. 50m butterfly, herrer           

 

05            Iselin Mari Hevrøy            Øvelse 4. 50m fri, damer           

                        Øvelse 8. 100m butterfly, damer           

                        Øvelse 14. 200m butterfly, damer           

                        Øvelse 18. 100m fri, damer           

                        Øvelse 28. 100m individuell medley, damer           

                        Øvelse 36. 50m butterfly, damer           

 

05            Torstein S. Hågensen            Øvelse 3. 50m fri, herrer           

                        Øvelse 17. 100m fri, herrer           

                        Øvelse 35. 50m butterfly, herrer           

 

04            Jonas Johannesen            Øvelse 3. 50m fri, herrer           

                        Øvelse 35. 50m butterfly, herrer           

 

02            Emma Johannessen            Øvelse 4. 50m fri, damer           

                        Øvelse 6. 100m bryst, damer           

                        Øvelse 12. 50m rygg, damer           

                        Øvelse 18. 100m fri, damer           

                        Øvelse 26. 50m bryst, damer           

                        Øvelse 36. 50m butterfly, damer           

 

99            Karen Falch Larsen            Øvelse 4. 50m fri, damer           

                        Øvelse 6. 100m bryst, damer           

                        Øvelse 12. 50m rygg, damer           

                        Øvelse 18. 100m fri, damer           

                        Øvelse 26. 50m bryst, damer           

                        Øvelse 28. 100m individuell medley, damer           

                        Øvelse 32. 200m bryst, damer           

 

05            Johannes W.B. Myhre            Øvelse 3. 50m fri, herrer           

                        Øvelse 5. 100m bryst, herrer           

                        Øvelse 11. 50m rygg, herrer           

                        Øvelse 17. 100m fri, herrer           

                        Øvelse 25. 50m bryst, herrer           

                        Øvelse 31. 200m bryst, herrer           

                        Øvelse 35. 50m butterfly, herrer           

 

07            Andrea Hestvik Nerdal            Øvelse 4. 50m fri, damer           

                        Øvelse 6. 100m bryst, damer           

                        Øvelse 12. 50m rygg, damer           

                        Øvelse 28. 100m individuell medley, damer           

 

06            Camilla E. Nyryd            Øvelse 4. 50m fri, damer           

                        Øvelse 18. 100m fri, damer           

                        Øvelse 36. 50m butterfly, damer           

 

JR            Rana SK 1 G            Øvelse 9. 4*100m lag medley, herrer           

                        Øvelse 37 4 x 50 IM Ben MIX           

 

JR            Rana SK 1 J            Øvelse 10. 4*100m lag medley, damer           

 

JR            Rana SK 1 Mix            Øvelse 37 4 x 50 IM Ben MIX           

 

JR            Rana SK 2 J            Øvelse 10. 4*100m lag medley, damer           

 

JR            Rana SK 2 Mix            Øvelse 37 4 x 50 IM Ben MIX           

 

05            Isak C.S. Rimer            Øvelse 3. 50m fri, herrer           

                        Øvelse 5. 100m bryst, herrer           

                        Øvelse 11. 50m rygg, herrer           

                        Øvelse 17. 100m fri, herrer           

                        Øvelse 25. 50m bryst, herrer           

                        Øvelse 27. 100m individuell medley, herrer           

                        Øvelse 31. 200m bryst, herrer           

                        Øvelse 35. 50m butterfly, herrer           

 

05            Ola Svinåmo            Øvelse 3. 50m fri, herrer           

                        Øvelse 17. 100m fri, herrer           

                        Øvelse 35. 50m butterfly, herrer           

 

07            Ane Zakariassen            Øvelse 4. 50m fri, damer           

                        Øvelse 6. 100m bryst, damer           

                        Øvelse 12. 50m rygg, damer           

                        Øvelse 28. 100m individuell medley, damer           

 

 

Jenter:            Personer:            11            Lag:            2            Ind. starter:            50            Lagstarter:            2

Gutter:            Personer:            7            Lag:            1            Ind. starter:            38            Lagstarter:            2

Mixed:                                    Lag:            2                                    Lagstarter:            2

Totalt:            Personer:            18            Lag:            5            Ind. starter:            88            Lagstarter:            6

 

 

Sortland SLK

 

01            Ivar Angell            Øvelse 3. 50m fri, herrer            27,48

                        Øvelse 13. 200m butterfly, herrer            2.20,61

                        Øvelse 27. 100m individuell medley, herrer            1.05,56

                        Øvelse 29. 100m rygg, herrer            1.07,50

                        Øvelse 35. 50m butterfly, herrer            29,65

 

04            Johanne Berg-Hansen            Øvelse 4. 50m fri, damer            39,69

                        Øvelse 8. 100m butterfly, damer            2.00,74

                        Øvelse 18. 100m fri, damer            1.27,66

                        Øvelse 28. 100m individuell medley, damer            1.43,82

                        Øvelse 36. 50m butterfly, damer            52,21

 

05            Anne Raghnild Hansen            Øvelse 2. 400m fri, damer            5.19,46

                        Øvelse 8. 100m butterfly, damer            1.30,55

                        Øvelse 12. 50m rygg, damer            37,74

                        Øvelse 16. 200m individuell medley, damer            2.55,95

 

05            Carolina Bergmann Hansen            Øvelse 4. 50m fri, damer            38,45

                        Øvelse 8. 100m butterfly, damer           

                        Øvelse 16. 200m individuell medley, damer           

                        Øvelse 32. 200m bryst, damer           

                        Øvelse 36. 50m butterfly, damer            42,25

 

02            Harald-Georg Dahlslett Hansen            Øvelse 3. 50m fri, herrer            26,17

                        Øvelse 7. 100m butterfly, herrer           

                        Øvelse 11. 50m rygg, herrer            30,91

                        Øvelse 17. 100m fri, herrer            57,89

                        Øvelse 29. 100m rygg, herrer            1.08,27

                        Øvelse 35. 50m butterfly, herrer            28,29

 

01            HÃ¥vard Heggland            Øvelse 5. 100m bryst, herrer            1.10,44

                        Øvelse 11. 50m rygg, herrer            28,81

                        Øvelse 15. 200m individuell medley, herrer            2.15,78

                        Øvelse 25. 50m bryst, herrer            32,76

                        Øvelse 29. 100m rygg, herrer            1.02,85

                        Øvelse 31. 200m bryst, herrer            2.28,08

 

05            Anders Inga            Øvelse 1. 400m fri, herrer            5.03,89

                        Øvelse 3. 50m fri, herrer            29,56

                        Øvelse 7. 100m butterfly, herrer            3.09,83

                        Øvelse 17. 100m fri, herrer            1.05,79

                        Øvelse 23. 200m rygg, herrer            2.48,84

                        Øvelse 31. 200m bryst, herrer            3.11,51

 

05            Emilie Lykseth Iversen            Øvelse 4. 50m fri, damer            35,67

                        Øvelse 8. 100m butterfly, damer            1.53,38

                        Øvelse 18. 100m fri, damer            1.21,06

                        Øvelse 24. 200m rygg, damer            3.19,35

                        Øvelse 32. 200m bryst, damer            3.46,17

                        Øvelse 36. 50m butterfly, damer            50,23

 

04            Marie Lykseth Iversen            Øvelse 4. 50m fri, damer            31,41

                        Øvelse 6. 100m bryst, damer            1.30,61

                        Øvelse 18. 100m fri, damer            1.09,75

                        Øvelse 24. 200m rygg, damer            2.51,29

                        Øvelse 32. 200m bryst, damer            3.16,52

                        Øvelse 36. 50m butterfly, damer            37,76

                        Øvelse 39. 50m fri, damer            31,41

 

01            Cathrine Jensen            Øvelse 4. 50m fri, damer            32,16

                        Øvelse 12. 50m rygg, damer            39,01

                        Øvelse 18. 100m fri, damer            1.11,24

                        Øvelse 26. 50m bryst, damer            44,22

                        Øvelse 30. 100m rygg, damer            1.29,41

 

04            Ane Kristiansen            Øvelse 4. 50m fri, damer            34,95

                        Øvelse 8. 100m butterfly, damer            1.38,66

                        Øvelse 16. 200m individuell medley, damer            3.12,36

                        Øvelse 26. 50m bryst, damer            43,10

                        Øvelse 28. 100m individuell medley, damer            1.29,74

                        Øvelse 36. 50m butterfly, damer            39,58

 

JR            Sortland SLK 1 G            Øvelse 9. 4*100m lag medley, herrer            4.30,48

 

JR            Sortland SLK 1 J            Øvelse 10. 4*100m lag medley, damer           

 

SR            Sortland SLK 1 Mix            Øvelse 37 4 x 50 IM Ben MIX           

 

JR            Sortland SLK 2 J            Øvelse 10. 4*100m lag medley, damer           

 

02            Aurora Stavøy            Øvelse 4. 50m fri, damer            28,55

                        Øvelse 8. 100m butterfly, damer            1.09,62

                        Øvelse 12. 50m rygg, damer            34,19

                        Øvelse 18. 100m fri, damer            1.01,75

                        Øvelse 28. 100m individuell medley, damer            1.10,87

                        Øvelse 36. 50m butterfly, damer            30,66

 

 

Jenter:            Personer:            8            Lag:            2            Ind. starter:            44            Lagstarter:            2

Gutter:            Personer:            4            Lag:            1            Ind. starter:            23            Lagstarter:            1

Mixed:                                    Lag:            1                                    Lagstarter:            1

Totalt:            Personer:            12            Lag:            4            Ind. starter:            67            Lagstarter:            4

 

 

Tromsø SK

 

77            Thomas Breivoll            Øvelse 3. 50m fri, herrer            25,02

 

 

Gutter:            Personer:            1            Lag:            0            Ind. starter:            1            Lagstarter:            0

 

Tverlandet IL

 

05            Hanne Sommerseth Edvardsen            Øvelse 8. 100m butterfly, damer            2.01,82

                        Øvelse 12. 50m rygg, damer            47,27

                        Øvelse 16. 200m individuell medley, damer            3.49,30

                        Øvelse 24. 200m rygg, damer            3.52,25

                        Øvelse 28. 100m individuell medley, damer            1.42,94

                        Øvelse 36. 50m butterfly, damer            49,55

 

08            Petter Sommerseth Edvardsen            Øvelse 3. 50m fri, herrer            53,45

                        Øvelse 5. 100m bryst, herrer           

                        Øvelse 17. 100m fri, herrer            1.56,87

                        Øvelse 25. 50m bryst, herrer            1.07,11

                        Øvelse 27. 100m individuell medley, herrer           

                        Øvelse 31. 200m bryst, herrer           

 

06            Sunniva Furnes            Øvelse 4. 50m fri, damer            44,15

                        Øvelse 8. 100m butterfly, damer           

                        Øvelse 16. 200m individuell medley, damer            4.04,46

                        Øvelse 26. 50m bryst, damer            54,36

                        Øvelse 30. 100m rygg, damer            1.49,67

                        Øvelse 32. 200m bryst, damer            4.13,00

 

06            Anton Gagnum            Øvelse 3. 50m fri, herrer            46,66

                        Øvelse 5. 100m bryst, herrer            2.10,86

                        Øvelse 11. 50m rygg, herrer            55,93

                        Øvelse 25. 50m bryst, herrer            55,74

 

04            Nora Rubi Karlsen            Øvelse 6. 100m bryst, damer            2.08,40

                        Øvelse 12. 50m rygg, damer            48,02

                        Øvelse 26. 50m bryst, damer            59,34

                        Øvelse 36. 50m butterfly, damer           

 

90            Kristoffer Meisler            Øvelse 3. 50m fri, herrer            24,82

                        Øvelse 25. 50m bryst, herrer            32,47

 

08            Bjarne Ness            Øvelse 1. 400m fri, herrer            7.34,17

                        Øvelse 11. 50m rygg, herrer            57,49

                        Øvelse 17. 100m fri, herrer            1.34,72

                        Øvelse 25. 50m bryst, herrer            1.05,39

                        Øvelse 27. 100m individuell medley, herrer           

                        Øvelse 35. 50m butterfly, herrer            53,58

 

06            Filip Ness            Øvelse 1. 400m fri, herrer            6.16,13

                        Øvelse 3. 50m fri, herrer            36,84

                        Øvelse 7. 100m butterfly, herrer           

                        Øvelse 15. 200m individuell medley, herrer            3.24,21

                        Øvelse 23. 200m rygg, herrer            3.19,78

                        Øvelse 31. 200m bryst, herrer            4.03,66

                        Øvelse 35. 50m butterfly, herrer            46,09

 

04            Endre Wikevand Normann            Øvelse 1. 400m fri, herrer            6.15,18

                        Øvelse 5. 100m bryst, herrer            1.43,93

                        Øvelse 7. 100m butterfly, herrer            3.46,41

                        Øvelse 15. 200m individuell medley, herrer            3.23,00

                        Øvelse 23. 200m rygg, herrer            3.17,40

                        Øvelse 25. 50m bryst, herrer            49,66

                        Øvelse 35. 50m butterfly, herrer            41,54

 

89            Kim Andre Skaug            Øvelse 3. 50m fri, herrer            25,70

                        Øvelse 35. 50m butterfly, herrer            28,52

 

03            Julie Kvalen Støvset            Øvelse 4. 50m fri, damer            43,98

                        Øvelse 6. 100m bryst, damer            2.07,07

                        Øvelse 12. 50m rygg, damer            53,91

                        Øvelse 18. 100m fri, damer            1.36,96

                        Øvelse 26. 50m bryst, damer            57,65

                        Øvelse 30. 100m rygg, damer            2.03,00

                        Øvelse 32. 200m bryst, damer            5.07,92

 

03            Trym Didriksen Tverbakk            Øvelse 1. 400m fri, herrer            6.14,22

                        Øvelse 3. 50m fri, herrer            36,94

                        Øvelse 7. 100m butterfly, herrer           

                        Øvelse 15. 200m individuell medley, herrer            3.17,74

                        Øvelse 23. 200m rygg, herrer            3.16,98

                        Øvelse 31. 200m bryst, herrer            3.46,15

                        Øvelse 35. 50m butterfly, herrer            43,66

 

JR            Tverlandet IL 1 G            Øvelse 9. 4*100m lag medley, herrer           

                        Øvelse 37 4 x 50 IM Ben MIX           

 

JR            Tverlandet IL 1 J            Øvelse 10. 4*100m lag medley, damer           

 

JR            Tverlandet IL 2 G            Øvelse 9. 4*100m lag medley, herrer           

 

JR            Tverlandet IL mix 1            Øvelse 37 4 x 50 IM Ben MIX           

 

06            Erik Østvik            Øvelse 1. 400m fri, herrer            8.16,92

                        Øvelse 3. 50m fri, herrer            40,09

                        Øvelse 15. 200m individuell medley, herrer            3.51,54

                        Øvelse 23. 200m rygg, herrer            3.52,73

                        Øvelse 25. 50m bryst, herrer            51,77

                        Øvelse 31. 200m bryst, herrer            4.09,59

 

 

Jenter:            Personer:            4            Lag:            1            Ind. starter:            23            Lagstarter:            1

Gutter:            Personer:            9            Lag:            2            Ind. starter:            47            Lagstarter:            3

Mixed:                                    Lag:            1                                    Lagstarter:            1

Totalt:            Personer:            13            Lag:            4            Ind. starter:            70            Lagstarter:            5

 

 

For alle klubber:

 

Jenter:            Personer:            69            Lag:            8            Ind. starter:            367            Lagstarter:            8

Gutter:            Personer:            79            Lag:            10            Ind. starter:            442            Lagstarter:            12

Mixed:                                    Lag:            13                                    Lagstarter:            14

Totalt:            Personer:            148            Lag:            31            Ind. starter:            809            Lagstarter:            34

 

 

 

 




Kommentarer

0 Kommentar

Logg inn for å skrive en kommentar.

Powered by: Bloc